Dead Space 3

PC (Origin)Platforma:
Akční - 3rd personŽánr:
5. Února 2013Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Dead Space je zpět a přináší další várku nového strachu a akce do světa herní zábavy. Připravte se na boj, který změní Váš život. Příběh nás zavede na odlehlou a sněhem pokrytou planetu Tau Volantis kde díky nouzovému přistání skončí Isaac Clarke sám a opuštěný. Během své cesty zjistí, že právě zde by se mohl ukrývat klíč k likvidaci hrozby nekromorfů a během hledání odpovědí se bude muset poprat nejen se zrůdami z nové generace nekromorfů, ale také s teplotou hluboko pod bodem mrazu a zfanatizovanými lidmi.Najděte svou milou a navždy uhaste hrozící nebezpečí ze strany nekromorfů a co víc, zažijte hru v coop režimu, kde Vám společnost bude dělat John Carvera. Dead Space 3 přichází, připravte se ho uvítat.

VÍCE
  • Multiplayer bude pouze kooperativní (žádné souboje hráče proti hráči), přibude krycí systém, oba hrdinové Isaac a Carver budou mít každý své vlastní filmečky a způsoby interakce, budou si mezi sebou vyměňovat náboje atd – to už jsme vše slyšeli.
  • Novinkou je třicetipatrový Nekromorf jménem Nexus Feeder (bude existovat i v menší verzi nazvané Feeder – poznáte podle kostlivcovitého vzezření) nebo další nový typ nepřátel nazvaný Fodder. Vývojáři z Visceral Games mu přezdívají „snežná bestie“, takže si nejspíš sami dovedete udělat obrázek. Mezi nepřáteli se dále objeví také lasery vyzbrojení vojáci Unitologové.
  • Na ledové planetě Tau Volantis, kde se Dead Space 3 odehrává, si budete moci stavět také svoje vlastní zbraně – například kombinací Plasma Cutteru a Ripperu. Z nepřátel bude občas vypadávat kov a další předměty, které budete moci použít při craftování.
  • EA tvrdí, že Dead Space 3 bude méně lineární než předchozí díl. Velká část hry se má točit kolem prozkoumávání terénů a hledání nepovinných misí, které budete moci ve volné chvilce plnit.
  • Dead Space 3 má jinak dále zahrnout scény ve stavu beztíže a starou dobrou koridorovou depku, jak ji známe z předchozích dílů.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
279 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 28 bodů

VIDEA

Dead Space 3 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.8 Ghz
RAM: 1 GB
Grafická karta: min. GeForce 6800 / Radeon X1600 Pro
HDD: 10 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: