Sniper Elite 3

Tiché plížení, výběr nejlepší pozice a poté jeden přesný výstřel. Již potřetí se budete moci vžít do kůže ostřelovače z druhé světové války. V Sniper Elite 3 se podíváte do pouště Afriky a budete zatápět jednotkám Afrikakorps. Dočkáte se nových misí, vylepšené inteligence nepřátel a dalších možností jak eliminovat svůj cíl.

VÍCE

Hra Sniper Elite 3, která se více soustředí na možnosti hráče a rozsáhlá prostředí plná příležitostí pro různé herní styly a která je zasazena do exotické, ale přesto smrtící krajiny severní Afriky během druhé světové války, sleduje zvláštního amerického agenta Karla Fairburna, jenž se ocitl hluboko v nacistickém území a využívá svých klíčových ostrostřeleckých dovedností, zatímco spojenci bojují s obávanými německými tanky Tiger napříč Západní pouští.

Nejsou to ale jen proslulé Afrika Korps, které budou Karlovi dělat starosti. Brzy odhalí německé plány vyvinout “wunderwaffe” – zázračnou zbraň – tak mocnou, že by dokázala rozdrtit veškerá spojenecká vojska a zvrátit průběh celé války.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
279 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 28 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Sniper Elite 3 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 18 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: