F1 2015

Závodní hra s oficiální licencí z prostředí F1, přijíždí s ročníkem 2015, aktuálními soupiskami jezdců, vozů, okruhů a hlavně vylepšenou grafiku.

F1 2015 samozřejmě obsahuje staré známé okruhy, ale nově také okruh v Mexiku. Důležitou výhodou Formule One 2015 je přímá průběžná aktualizace přes internet, která se postará o reálnou aktuálnost jezdců na startu.

Vozy v F1 2015 nyní mají zabudované turbomotory, které podstatně mění jízdní styl, závodní speciály mají zcela nový zvuk a dopřejí vám tak autentičtější zážitek ze hry Formula 1 2015 tak, jako byste seděli přímo v monopostu.

VÍCE

Vzájemné propojení motoru se závodním speciálem vyžaduje od vás a vašeho týmu zcela jiný přístup.

Díky zakomponování změn do této závodní hry, musíte přizpůsobit svůj styl závodění a v režimu kariéry se po malých krocích zlepšovat. Se způsobem hodnocení se mění i úroveň obtížnosti. Na té nejnižší obtížnosti si užijí začátečníci, ale na té nejvyšší musíte nacvičit ideální trajektorii každé jednotlivé zatáčky okruhu.

F1 2015 je tím nejlepším ve světě oficiálních videoher ze světa závodů Formule 1. Otevřete si cestu na stupně vítězů!

Hlavní rysy :

ÚPNĚ NOVÝ ENGINE HRY – Od začátku předělaný engine hry, vyladěný pro nejnovější PC a konzole nEJAKTUÁLNĚJŠÍ HRA – Hra bude během sezóny 2015 neustále aktualizovaná

ZÁVOĎTE JAKO ŠAMPIÓN – Hra se soustředí na závodění a je jedno jestli jste začátečník hrající na gamepadu a nebo ostřílený závodník s volantem, nový ovládací model vám dovolí závodit jako šampión.

DOSTAŇTE SE BLÍŽE F1 NEŽ DŘÍVE – Síla nového enginu hry, zvukové efekty a nový styl prezentace vás vtáhne do hry.

VŠECHNY HLAVNÍ UDÁLOSTI F1 – Honda se vrací a tvoří alianci s McLarenem, za který závodí Fernando Alonso. Sebastien Vettel přešel k Ferrari a mezitím přichází nová generace mladých jezdců, kteří se snaží urvat své první body v šampionátu. V kalendáři je i nový okruh v Mexiku, kam se formule vrací po 20 letech.

NOVÁ PROFI SEZÓNA – Ultimátní výzva – Dokážeš vyhrát sezónu i při realistckém nastavené?

ONLINE TRÉNINK A VÍC – Zlepšete si svoje dovednosti v online trénincích spolu s ostatními hráči z celého světa.

BONUSOVÝ OBSAH – Ve hře najdete i kompletní sezónu 2014

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
349 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 35 bodů

VIDEA

F1 2015 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Quad
RAM: 4 GB
Grafická karta: min. AMD HD5770 / NVIDIA GTS450
HDD: 20 GB
Systém: Windows 7, 8
Jazyk: