Need for Speed Payback

Slavná závodní série Need for Speed přináší další nový díl, který potěší všechny milovníky závodních her. Především fanoušky série, protože se jim dostane do rukou skvělá závodní hra z jejich milované série. Nový díl Need for Speed: Payback se odehrává ve městě Fortune Valley, které je fiktivní variací na město Las Vegas a jeho pouštní okolí. Můžete se těšit na akční závody, které vás dokáží spoust svojí hratelností a zábavností. Prožijete napínavé závody, které se vyznačují adrenalinovým zážitkem a skvělým pocitem z arkádové jízdy.

Need for Speed: Payback přináší pořádné adrenalinové závody s vybroušenou hratelností. Díky dobře vyvážené arkádovité hratelnosti si budete užívat zběsilé honičky a přitom budete mít stále pocit, že řídíte nabušený sporťák. Dočkáte se šílených misí, ve kterých budete krást extrémně rychlá a drahá auta. Účastníte se nelegálních automobilových závodů, zažijete mnoho akčních momentů, které vám do žil napumpují pořádnou dávku adrenalinu.

VÍCE

Dopředu vás nebude hnát, jen skvělý pocit z jízdy a závodění, ale především to, že si své čtyřkolé miláčky budete moci vylepšovat a upravovat dle svého. Do svých závodních rukou dostanete pět odlišných tříd vozidel: Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner. Každá z pěti tříd se hodí na jiné druhy závodů a terénů. Především je zde neomezená možnost upravovat vozidla podle svých potřeb a stylu jízdy. Tím se postupně z průměrných aut stanou legendární vozy. Po celém herním světě budete hledat opuštěná vozidla a z nich získávat součástky do svých aut, vyhrávat lepší díly či si je kupovat.

U nových dílů Need for Speed je zvykem, že hra nabídne příběh ve stylu Rychle a zběsile. Jinak tomu není i u nového dílu Need for Speed: Payback. Vžijete se do kůže tří hlavních hrdinů, kteří nejsou klasickými super dobráky, ale dobře vědí co je správné a co ne. Jedná se o různorodé hrdiny: závodníka Tylera Morgana, únikové řidičky Jess a off-road maniaka Maca. Pustíte se do boje s kartelem Thee House, který ovládá celé město Fortune Valley a je čas ho zastavit. Herní příběh je stejně adrenalinový jako ten závodní. Nový Need for Speed: Payback je úctyhodné pokračování, které neurazí nové hráče, tak i ostřílené veterány série. Hra vám nabídne skvělou jízdní arkádu, krásnou grafiku a dobře napsaný béčkový příběh, ale především vás hra bude bavit a rádi se k ní budete vracet.

Vše, co děláte, se točí kolem vašeho auta. Postavte unikátní vozy a upravte je co do výkonu a vizuální stránky způsobem, jakým to doteď nebylo možné. Vyždímejte z nich maximum při nervy drásajících honičkách s policisty. Postavte se ostatním závodníkům na silnici i mimo ni, ať už půjde o kaňony, pouště, hory, nebo samotné město. Obujte se do toho naplno a na události, výzvy a mise si vsaďte další herní peníze. Buď tím znásobíte případnou výhru, nebo přijdete o všechno. Připojte se k Autologu a prostřednictvím jeho doporučení se utkejte s přáteli a vůbec poprvé i s potenciálními rivaly. Váš žebříček se zaplní ostatními hráči podobné úrovně dovedností, takže uvidíte, jak si stojíte v porovnání s dalšími. Need for Speed™ Payback přináší adrenalinem nabitý závodní herní zážitek, ať už půjde o šílené mise s vykrádačkami, fantastické automobilové souboje, nebo jednotlivé akční momenty.

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA:

Od šrotu po superkáru: Každou z pěti odlišných tříd vozidel – Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner – můžete neomezeně upravovat a vychýlit tak jazýček na vahách v jakémkoli závodě, misi či výzvě ve svůj prospěch. Hledejte opuštěná auta po celém herním světě a postavte si od základů dokonalý vůz. Sbírejte, vyhrávejte nebo nakupujte nejnovější díly a z průměrných aut udělejte perfektní závodní stroje.

Prožijte závodní sen plný akce: Vydejte se na akcí nabité dobrodružství v roli třech rozdílných hratelných postav, které mají jeden společný cíl: pomstu. Tyler, Mac a Jess utvoří tým s cílem vyrovnat účty. Jejich plánem je zúčastnit se finálového závodu a vypořádat se s kartelem House. Postavte se policistům, kteří vás budou pronásledovat s rostoucí intenzitou, utkejte se s rivaly z celého města a zazávoďte si na silnici i mimo ni v horách, kaňonech a na poušti.

Nedržte se při zemi: Pokud se vám bude dařit, můžete si díky sázkám na své výsledky přijít na pořádný balík. Návrat intenzivních honiček s policisty znamená, že ještě nikdy toho nebylo v sázce tolik. Dejte všanc svou reputaci a vyzvěte přátele nebo potenciální rivaly prostřednictvím doporučení Autologu napříč herními událostmi v kampani, případně se utkejte v přímém souboji s ostatními v rámci klasického on-line žebříčku.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
1 199 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 120 bodů

1-4 | 5-8
VIDEA

Need for Speed Payback - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3 3.8 GHz
RAM: 6 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 30 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: