Need for Speed Payback

Slavná závodní série Need for Speed přináší další nový díl, který potěší všechny milovníky závodních her. Především fanoušky série, protože se jim dostane do rukou skvělá závodní hra z jejich milované série. Nový díl Need for Speed: Payback se odehrává ve městě Fortune Valley, které je fiktivní variací na město Las Vegas a jeho pouštní okolí. Můžete se těšit na akční závody, které vás dokáží spoust svojí hratelností a zábavností. Prožijete napínavé závody, které se vyznačují adrenalinovým zážitkem a skvělým pocitem z arkádové jízdy.

Need for Speed: Payback přináší pořádné adrenalinové závody s vybroušenou hratelností. Díky dobře vyvážené arkádovité hratelnosti si budete užívat zběsilé honičky a přitom budete mít stále pocit, že řídíte nabušený sporťák. Dočkáte se šílených misí, ve kterých budete krást extrémně rychlá a drahá auta. Účastníte se nelegálních automobilových závodů, zažijete mnoho akčních momentů, které vám do žil napumpují pořádnou dávku adrenalinu.

VÍCE

Dopředu vás nebude hnát, jen skvělý pocit z jízdy a závodění, ale především to, že si své čtyřkolé miláčky budete moci vylepšovat a upravovat dle svého. Do svých závodních rukou dostanete pět odlišných tříd vozidel: Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner. Každá z pěti tříd se hodí na jiné druhy závodů a terénů. Především je zde neomezená možnost upravovat vozidla podle svých potřeb a stylu jízdy. Tím se postupně z průměrných aut stanou legendární vozy. Po celém herním světě budete hledat opuštěná vozidla a z nich získávat součástky do svých aut, vyhrávat lepší díly či si je kupovat.

U nových dílů Need for Speed je zvykem, že hra nabídne příběh ve stylu Rychle a zběsile. Jinak tomu není i u nového dílu Need for Speed: Payback. Vžijete se do kůže tří hlavních hrdinů, kteří nejsou klasickými super dobráky, ale dobře vědí co je správné a co ne. Jedná se o různorodé hrdiny: závodníka Tylera Morgana, únikové řidičky Jess a off-road maniaka Maca. Pustíte se do boje s kartelem Thee House, který ovládá celé město Fortune Valley a je čas ho zastavit. Herní příběh je stejně adrenalinový jako ten závodní. Nový Need for Speed: Payback je úctyhodné pokračování, které neurazí nové hráče, tak i ostřílené veterány série. Hra vám nabídne skvělou jízdní arkádu, krásnou grafiku a dobře napsaný béčkový příběh, ale především vás hra bude bavit a rádi se k ní budete vracet.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
329 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 33 bodů

1-4 | 5-8
VIDEA

Need for Speed Payback - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3 3.8 GHz
RAM: 6 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 30 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: