Fable The Lost Chapters

V tomto unikátním dobrodružném RPG od společnosti Lionhead Studios se od každého vašeho činu odvíjejí jak schopnosti vaší postavy, tak i její vzhled a morálka. Příběh svého života si vytváříte sami od dětství přes dospělost až po stáří. Změňte se z nezkušeného výrostka v nejmocnějšího člověka na světě, o kterém se budou až vyprávět legendy až do skonání věků.

VÍCE

Vychutnejte si rozšířený obsah. Prozkoumejte původní světy a hlavní mise, které ohromily hráče „Fable“ na Xboxu, a vydejte se do nových oblastí „Fable: The Lost Chapters“, kde vás čekají nové zápletky, vedlejší úkoly a volitelné mise. Ve „Fable: The Lost Chapters“ máte navíc možnost utkat se s novými monstry, používat zbrusu nová kouzla, navléknout se do dosud nevídaných zbrojí, bojovat s originálními zbraněmi a při interakci používat sadu nových výrazů.

  • Nechte se ohromit dokonalou grafikou. Hra „Fable: The Lost Chapters“ je plně optimalizovaná pro platformu Windows a přináší úchvatné audiovizuální zpracování, díky kterému si budete moci vychutnat svět Albion v celé jeho kráse.
  • Vlastními činy vytvořte charakter svého hrdiny. Hrdinové postupně stárnou a podle toho, jakou cestu si zvolíte, se budou měnit – budou dobří, zlí, nebo něco mezi tím. Jestliže při každé příležitosti tasíte meč, uvidíte, jak se vám postupně zvětšují svaly. Kdo bude často využívat temné síly, tomu budou mezi konečky prstů přeskakovat jiskry. A jestliže se budete spoléhat hlavně na rychlost a plížení, získáte postupem času kočičí reflexy a nadlidskou přesnost.
  • Vrhněte se do zuřivých bojů v reálném čase. Tělo vašeho hrdiny se postupně pokryje jizvami, které nasbíral během střetů s prohnanými protivníky a nebezpečnými monstry. Jak budete získávat zkušenosti, naučíte se zacházet se širokou škálou smrtících zbraní, pomocí lstí a plížení budete lovit svou kořist, nebo ovládnete magické temné síly a začnete využívat smrtící moc elementů.
  • Staňte se žijící legendou. O vašich činech – dobrých či zlých – si bude ve „Fable: The Lost Chapters“ povídat celé široké okolí. Budete si moci najímat pomocníky, získávat spojence i nepřátele a celou dobu se budete pohybovat v dynamickém světě, v němž každý člověk reaguje na aktuální dění.
  • Utvářejte a prozkoumávejte dynamický, neustále se měnící svět. V pokaždé jiných lokacích se můžete setkávat s rivalskými či spřátelenými hrdiny. Při prozkoumávání okolí za neustále se měnícího počasí narazíte na množství různých kultur, měst, lidí a samozřejmě také monster.
  • Získávejte unikátní schopnosti. Postupem času budete mít možnost naučit se novým dovednostem a získávat speciální vybavení. Staňte se zlodějškým mistrem, založte si rodinu, kupte si dům, nové šaty, tetování či mnoho dalšího. Možností, jak si upravit vlastního hrdinu, je ve „Fable: The Lost Chapters“ mnohem více, než kdy dříve.
  • Pokaždé něco jiného. Jakmile celé dobrodružství dokončíte, můžete začít vytvářet nový příběh se spoustou nečekaných zvratů, učit se novým dovednostem, získávat jiné spojence a utkat se s novými protivníky.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
569 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 57 bodů

VIDEA

Fable The Lost Chapters - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.4 GHz
RAM: 256 MB
Grafická karta: 64 MB
HDD: 3 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Jazyk: