Game of Thrones

Hra odehrává během událostí první knížky série George R.R. Martina. Hratelné lokace se táhnout od Zdi na severu až ke Královu přístavišti na jihu a ze startu máte ve hře tři hlavní rody – Lannisterové, Baratheoni a Starkové.

K žádnému z rodů se ale přímo jako postava nepřipojíte: místo toho začnete za jeden z méně významných rodů v Západozemí (Westerosu) a ten bude představován vaší gildou. A budete-li chtít, k jedné z hlavních stran budete moci svoji guildu připojit. Pokud tak uděláte dostatečně takticky a v pravou chvíli, další rody se vás možná pokusí přeplatit, abyste raději podporovali je a vy budete moci přebíhat podle toho, jak se vám situace bude zdát. Cílem každého rodu je totiž dosadit svého zástupce na post králova pobočníka (Hand) a tím tak de facto ovládat druhou nejmocnější figuru na kontinentu.

Cesta k prosazení vlastního člověka do významné pozice pobočníka je však dlouhá a klikatá. Zpočátku budete sice chráněni před střety s nájezdníky, ale velmi brzy o obranu přijdete a vystavíte se mimo jiné riziku PvP soubojů.

Čeká Vás například přepadení či bránění zásobovacích vozů nebo obléhání hradů i menších pevností. Při úspěšné misi tak získáte třeba peníze, suroviny, možnost zdanění nově dobytého území nebo další volební sílu ve velké hře o králova pobočníka.

Doručení:
DO 24 HODIN
499 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 50 bodů

VIDEA

Game of Thrones - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 7 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: