The Elder Scrolls V Skyrim - Legendary Edition

PC (Steam)Platforma:
RPG hry - KlasickéŽánr:
7. Června 2013Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Legendary edice obsahuje :

– základní hru TES V: Skyrim
- DLC Dawnguard
- DLC Dragonborn
- DLC Hearthfire

Nejúspěšnějším dílem z celé série The Elder Scrolls je Skyrim, který dokázal uchvátit nejedno srdce hráče. Edice The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary E., nabídne základní hru a k tomu 3 velké DLC: Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn. Prožijte skvěle akční RPG v žijícím sandboxovém světě, který vás vždy překvapí. Vydejte se do světa Skyrimu.

VÍCE
  • The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim se odehrává dvěstě let po událostech z Oblivionu. Draci se vrací do kraje Skyrim a vaším cílem je zastavit dračího boha, než vás a celou zemi zcela pohltí probíhající občanská válka. Během hraní se ocitnete v konfliktech třeba s obrovským yetti, s pavouky a dalšími nestvůrami. Zásadní novinkou je, že na začátku hry si nebudete vybírat třídu a že získáním každého skillu se má zlepšovat celková úroveň postavy.

  • The Elder Scrolls V: Skyrim Dawnguard

První rozšíření pro Skyrim, ve kterém budete čelit návratu upířího lorda Harkona mezi živé. Pokud se k Harkonovi přidáte, což vám hra umožní, budete se snažit zastínit slunce a nastolit na světě věk tmy. V opačném případě narukujete do organizace Dawnguard, která se specializuje na lov upírů.

  • The Elder Scrolls V: Skyrim Dragonborn

Druhé rozšíření přináší do hry létání na dracích na severském ostrově Solstheim, tedy na stejném místě, kde se odehrávala expanze Bloodmoon pro Elder Scrolls III: Morrowind.

  • The Elder Scrolls V: Skyrim Hearthfire

Třetí rozšíření umožňuje hráčům koupit si pozemek a zřídit svou vlastní usedlost. Teplo domova poznáte již postavením jendoduché chatrče, lze ale také doslova naplnit úsloví „můj dům, můj hrad“ a vybudovat rozsáhlé panství se stájemi, zbrojnicí či alchymistickou laboratoří.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
449 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 45 bodů

1-4 | 5
VIDEA

The Elder Scrolls V Skyrim - Legendary Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 30 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: