The Elder Scrolls IV Oblivion GOTY

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition obsahuje :

  • The Elder Scrolls IV Oblivion
  • The Elder Scrolls IV Knights of the Nine
  • The Elder Scrolls IV The Shivering Isles

představuje jedno z nejlepších RPG všech dob. Vstupte do nejpropracova­nějšího a nejživějšího světa, jaký byl kdy stvořen. Se silnou kombinací volného světa a nevídané grafiky můžete plnit hlavní úkolovou linii svým vlastním tempem, nebo prozkoumávat rozsáhlý svět a najít si své vlastní výzvy. Game of the Year Edition také obsahuje datadisky Knights of the Nine a Shivering Isles, přidávající nové a unikátní úkoly do už tak obrovského světa hry Oblivion. Zjistěte proč kritici zvolili Oblivion nejlepší hrou roku 2006.

VÍCE
  • Žijte jiný život v jiném světě

Vytvořte si a hrajte za jakoukoli postavu, co si dokážete přestavit – od vznešeného válečníka až po zlověstného vraha či vrásčitého čaroděje.

  • Boj zblízka a magie z první osoby

Zcela nový systém boje a magie přináší pocit ze hry na novou úroveň intenzity, kde cítíte každý vánek.

  • Oslňující umělá inteligence

Tento průlomový systém umělé inteligence dává NPC postavám hry Oblivion plný rozvrh činností a schopnost dělání vlastních voleb závislých na světě kolem nich. NPC postavy samostatně jí, spí a plní svoje povinnosti.

  • Nové země k prozkoumání

V datadisku Shivering Isles, uvidíte svět vytvořený podle Sheogorathových představ, rozdělený na dvě častí zvané Mania a Dementia, které se nedají připodobnit k ničemu, co jste již zažili. ¨ Noví nároční nepřátelé Na Shivering Isles budete bojovat s novými monstry jako je ohyzdný hmyz, Flesh Atronach, kostnatý Shamble, či obojživelný Grummit.

  • Založte novou frakci

Řád Knights of the Nine byl po velmi dlouhou dobu rozpuštěn. Znovuzískejte jejich zašlou slávu a procestujte daleké pláně Cyrodiilu při plnění epických úkolů.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

The Elder Scrolls IV Oblivion GOTY - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz
RAM: 512 MB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 4.6 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: