Fallout 4 Automatron

DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: Fallout 4

Rozšiřující balíček do hry přináší novou dějovou linku v podobě boje proti hordám robotů, kteří na rozkaz zvráceného Mechanika sužují pustinu a teorizují Commonwealt. Fallout 4 Automatron přináší další zajímavé prvky, které celou hru obohatí o nové zážitky a hlavně možnosti. Jak by se vám líbilo postavit si vlastní armádu robotů? Komu by se to nelíbilo, díky přídavku Automatron je to možné.

Největší devizou tohoto DLC je stavba vlastního robota od samotného počátku, po výběr zbraně či zda bude mít dvě, tři nohy. Nezůstane pouze u stavby robota, jako společníka, ale také možnosti stavět roboty pro vaše osady, které jste založili. Právě roboti budou chránit vaše osady před nájezdy a nebezpečnou faunou, která dokáže roztrhat celou vesnici.

VÍCE

Fallout 4 Automatron umožňuje především postavit si podle vlastního uvážení svého robota. Hra vám dovolí sestavit si robota úplně od samotného počátku! Můžete si vybrat základní hrudní pancíř, výzbroj, počet nohou, nebo nastavit jeho chování k okolnímu světu. Naprogramovat základní vzorec chování, zda má být agresivní, či obranný či jak má dělat dlouhé kroky.

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 4 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Fallout 4 Automatron - video

OBRÁZKY

Jazyk: