Fallout 4 Far Harbor

DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: Fallout 4

Přídavek nesoucí název Far Harbor navýší základní hru Fallout 4 nejen o novou obří lokaci, která čeká na to, až ji podrobně prozkoumáte, ale i nové zbraně a zajímavé vybavení, hrůzostrašné nepřátele (opravdu nepěkné potvory až monstra), čeká na vás nový příběh, ve kterém se dozvíte další střípky toho, co se odehrávalo před dopadem bomb. Fallout 4 Far Harbor přináší především tuny zábavy, která vám vydří na dlouhé hodiny hraní.

VÍCE

Nová lokace je tajemný a velký ostrov Far Harbor poblíž Maine. Je to temnější a ponuřejší lokace než na které jsme byli zvyklí ve Fallout 4. Díky větší radiaci, která sužuje okolí se zde „vyvinuly“ nebezpečnější potvory a monstra, která nikde jinde ve světě Fallout nenajdete. Hlavně jsou hodně nebezpečné a není radno se jim dostat do pařátů či pod zuby.

Na ostrov vás zavede pátrání po mladé ženě, vše se ale postupně komplikuje a hráč se dostává do spirály událostí, které ho nepěkně semelou. Ve Far Harbor není nic jisté, jak se zdá na právní pohled. Dostanete se do konfliktu mezi syntetiky, členy církve Children of Atom a místním obyvatelstvem. Záleží jen na vás, jakým směrem se vydáte a kolik mrtvol za sebou zanecháte, ale jednou věcí si můžete být jistí, v tomto světě není nic zadarmo.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

VIDEA

Fallout 4 Far Harbor - video

OBRÁZKY

Jazyk: