Fear Effect Sedna

Hra Fear Effect Sedna, to je strhující akce a stealth-akce (v první řadě jde o to, zůstat skrytý před hrozbou) zároveň, to vše dovedené k dokonalosti místním „Fear“ systémem. Příběh je jedním slovem strhující a animace mimořádně stylové. Budete muset využít schopností svého týmu v míře, o jaké se vám ani nesnilo, za oné konstelace, že chcete přežít v boji a zdolat jakoukoliv hádanku / puzzle.

Titul je sice již pokračováním, ale to jistě neznamená, že by nebyl dobrým odrazovým můstkem i pro začínající hráče. Takže, co je to vlastně ten „Fear“ efekt? Jde o to, že když váš ukazatel strachu vzroste, pak budete i více náchylní na zranění (z běžného zdroje a speciálních schopností nepřátel). Bojovat s Fearem ale díkybohu můžete (sice jen jedinou cestou) a to dobrou aplikací stealth-principů, co to jen půjde a tím více se vyhnete kontaktu s nimi. K tomu vám výborně poslouží nový izometrický taktický pohled na věci, kde můžete uplatnit své promyšlené strategie, co jen hrdlo ráčí.

V rámci hry Fear Effect Sedna se vyskytujete v říši duchů. Setkáte se tu s mystickými silami Inuitů a super-nadpozemskými příšerami, kteří říši duchů nazývají svojí domovinou. Otázka ale je, troufnete si právě vy postavit se nečekanému, nevyslovitelnému a nepopsatelnému?

VÍCE

Animace jsou zde velmi svižné a silně působící na vás i vaše charaktery, kteří mají v této divoké jízdě co dělat, aby si udrželi příčetnost. Díkybohu ale nestojíte proti všem jen těm hrůzám jen se svým Fearem, ale také s pořádnou zbraní v ruce a se svými schopnostmi! Do rukou se vám zde mimochodem dostane vše od odhlučněných pistolí, až po obranné věže a plamenomety či dokonce transformační dovednosti.

Během své cesty se podíváte do hlubokých jeskyní Grónska, opuštěných vědeckých komplexů, podvodních stanic i éterických říší založených na inuitské mytologii. Všude vás čeká reálný taktický boj, takže předností svých hrdinů budete muset využít opravdu dokonale.

V rámci sběratelské edice získáte: vlastní hru, logicky, též však i soundtrack (25 skladeb) a PDF knihu s návrhy ze hry.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
99 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 10 bodů

VIDEA

Fear Effect Sedna - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.3 GHz
RAM: 3 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 16 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: