Gray Zone

Gray Zone je taktická RTS střílečka s prvkami stealth-u a RPG. Je to odysea otroka, který ze vzepřel svým pánům, odehrávající se v naší galaxii stovký let v budoucnosti. Čekají na vás svébytné postavy, zábané dialogy a spousta akce!

Vydej se na velké dobrodružství odehrávající se ve vzdálené budoucnosti. Prožij příběh Valerna, otroka ve spárech zkorumpované vlády, kterému bylo přisouzeno dokázat velké věci. Prozkoumej některé z kolonizovaných planet naší galaxie, světy jedinečné svou faunou i florou, překypující lidskými příběhy. Pomož Valernovi postavit se nedostižným mocnostem, které stojí mezi ním a pravdou. Všechny dialogy a příběhové scény ve hře mají anglický dabing.

Ve hře Gray Zone velíš svým hrdinům a ostatním přátelským jednotkám tak, aby ses vyhnul nepříteli či ho zničil. Tvým úkolem bude plnit příběhové úkoly, ty jsou hlavní a volitelné, a to tak, abys minimalizoval své ztráty. Budeš vytvářet týmy, používat různé zbraně, předměty, stroje a vozidla. Hra nabízí „taktický mód“, který zastaví čas, a umožní ti si v danou chvíli rozmyslet další kroky, případně rozdat různé úkoly různým jednotkám v jeden moment.

Doručení:
DO 24 HODIN
99 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 10 bodů

VIDEA

Gray Zone - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 3.3 Ghz
RAM: 6 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 9 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: