Frostpunk

Spojením RTS a apokalypsy se téměř každému hráči vybaví hra, ve které bude muset bojovat proti emzákům a lidem o zbývající zdroje nebo tak něco podobného. Tohle opravdu nečekejte ve hře Fostpunk, prostě ne! Jedná se o mrazivou drsnou strategii, která vás donutí přemýšlet nad každým rozhodnutím, které budete muset učinit. Budete čelit neporazitelnému nepříteli, a tím je mráz, hlad, nemoci a obětování části svého lidství, aby lidé přežili. Tahle hra není pro slabší povahy.

Frostpunk je hra, která si zaslouží označení originální a speciální. I když se jedná o real-time strategii, tak se zaměřuje na přežití a boj proti nepřízni. Nebudou se zde budovat armády ani dobývat jiná města. Budete přežívat ze dne na den, rozhodovat se o bytí a nebytí vlastních lidí. Musíte se rozhodnout, zda pošlete děti místo učení pracovat nebo ne? Každá pomocná ruka se hodí. Připravte se na to, že za svá rozhodnutí si ponesete si následky.

Hra Frostpunk je originální ve všech směrech. Také co byste čekávali od skvělých polských tvůrců This War of Mine, něž to že vědí, jak udělat ponurou až depresivní atmosféru hry. Kromě propracovaného systému stavění, budování a vylepšování vašeho města čekají na vás rozhodnutí, která budete muset činit jen vy. Například kam vyšlete své průzkumníky, jaké zákony a vyhlášky budete vydávat. Dočkáte se kampaně, která vás provede celou hrou. Nemusíte se obávat, že by byl příběh lineární! Hra vám bude postupně předkládat nové problémy a starosti, stejně tak i úkoly, které usměrňují hru. Záleží jen na vás, jakou si zvolíte cestu, po které se vydáte. Po dokončení kampaně se vám otevře hardcode mód a poté survial režim, ve kterém se budete snažit co nejdéle přežít.

Nejsložitější je zajištění dostatečné velké a stabilní morálky, aby vám lidé nechtěli utéct z města nebo aby se do konce nevzbouřili. Inu, být „starostou“ ve věčně zmrzlé krajině je prostě pořádná fuška. Hra Frostpunk je hodně unikátní RTS hra, kterou vám všem vřele doporučujeme.

Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

Frostpunk - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.2 GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 8 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: