SimCity Cities Of Tomorrow

PC (Origin)Platforma:
Strategie - BudovatelskéŽánr:
MaxisVýrobce:
15. Listopadu 2013Datum vydání:
Jazyk:
DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: SimCity

Nabitý datadisk, který do původní hry přináší spoustu nových možností a vylepšení. Největší změny se promítnou do pojetí stavby vašeho města. Budete se moci zaměřit na ekologické technologie, které jsou šetrné k životnímu prostředí nebo využít maximálně konzumní přístup a zdroje přímo ždímat.

VÍCE

SimCity: Města Budoucnosti je expansion pack pro původní hru SimCity. Jakou budoucnost chcete své metropoli zajistit? Hodláte vybudovat utopickou společnost podepřenou čistými technologiemi, nebo dovolíte obřím korporacím drancovat a znečišťovat ve jménu nenasytného konsumerismu? Objevte nové možnosti rozšiřování města. Kromě klasické expanze do stran, budete moci díky víceúrovňovým MegaVěžím budovat i do výšky. Výzkum a vzdělání Vám zajistí přísun nových technologií, s jejichž pomocí budou vaše města méně znečištěná, méně závislá na přírodních zdrojích a také je budou každodenně spravovat servisní roboti, kteří mohou na město taktéž zahájit ničivý útok.

S růstem populace se také snižuje vzdálenost mezi jednotlivými Simíky, kteří spolu žijí, pracují a hrají si. Jestli tak budou činit v harmonii, či jako součást vykořisťované levné pracovní síly, je jen na Vás. Stavte až do nebe: Vytvořte obrovské víceúrovňové MegaVěže, které Simíkům umožní žít, pracovat a hrát si bez toho, aniž by se jedinkrát museli dotknout země. Korporátní konsumerismus vs. Zelená utopie: Odemkněte si dvě nové specializace! Jedna Vám umožní vybudovat levnou pracovní silou poháněnou megakorporaci náročnou na zdroje, zatímco ta druhá směřuje k městské utopii, která vyvíjí čisté technologie a řídí ji bohatí. Přetvořte zítřek: Sledujte jak se vaše město mění s tím, jak plyne čas. Užijte si nové technologické možnosti založené na skutečném předobrazu, jako jsou například vlaky MagLev, které ve vysokých rychlostech křižují město nad úrovní ulic a malých budov. Nové pohromy: Připravte se na zcela nový typ katastrofy, která může postihnout Vaši technologicky pokročilou civilizaci – rozsáhlý útok robotů!

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
139 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 14 bodů

VIDEA

SimCity Cities Of Tomorrow - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Poznámka: Vyžaduje základní hru SimCity
Jazyk: