SimCity

PC (Origin)Platforma:
Strategie - BudovatelskéŽánr:
MaxisVýrobce:
5. Března 2013Datum vydání:
Jazyk:

Legendární městský simulátor je opět zpět a to v plné síle. Vytvořte si vlastní město, které budete řídit od tvorby baráčků pro obyvatele, až po řízení ekonomiky celého města. Budování a řízení ekonomiky bude pro Vás pravá výzva. Těžký průmysl zajistí požadovaný ekonomický výsledek, ale zato se zhorší zdraví obyvatel a poroste nespokojenost. V SimCity 5 budete muset hledat střední cestu a nové možnosti řízení města.

VÍCE

Skutečné znovuzrození a nová kapitola legendární herní série studia Maxis, která položila základy žánru městských budovatelských strategií. SimCity nyní nabídne jednoduché ovládací prvky a režim pro více hráčů, kteří začnou měnit vlastní svět společnými silami.

Dostanete šanci převzít vedení vlastnoručně vybudovaných měst a světů, sousedících se světy přátel a vůbec poprvé v historii této série budou mít rozhodnutí hráčů dlouhodobé následky s dopady za hranicemi jejich města. Hráči se budou muset společně vypořádat s globálními problémy, jako jsou změny klimatu, hledání obnovitelných zdrojů či následky přírodních katastrof. Bude jen na hráčích, zda se rozhodnou soutěžit, či spolupracovat na budování světa, který bude vzkvétat, nebo naopak mířit do záhuby.

Simulace probíhá ve všech viditelných aspektech – Simíci v každém městě budou získávat práci a zase o ni přicházet, kupovat domy, prosperovat, nebo město ekonomicky zatíží. SimCity je budovatelskou strategií, kde každá volba přinese efekt v podobě změny charakteru města, stavu celého regionu, a dokonce ovlivní i ostatní. Hráči získají možnost budovat vizuálně a funkčně originální města s atmosférou podle jejich vlastních rozhodnutí.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

VIDEA

SimCity - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 10 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: