Planet Coaster

Neváhejte a přistupte blíž! Máte jedinečnou šanci zažít na vlastní kůži nejlepší horskou dráhu na světě! Jestli jste milovníci poutí či zábavních parků, tak u hry Planet Coaster budete v sedmém nebi nebo jste milovníci Tycoon her, tak u nové hry Planet Coaster budete vrnět blahem, protože v jaké hře si budete moci vybudovat vlastní zábavní park od samého začátku? Tento zážitek vám nabídne jedině Planet Coaster.

Pouťová zábava pro malé i velké. Planet Coaste je především strategická hra typu Tyccon. Vybudujete si od píky vlastní zábavní park, který se stane postupem času největším svého druhu na světě. Při budování budete muset navrhnout, kudy povedete uličky, kam umístíte ochody, lavičky, různorodé atrakce počínaje houpačkami pro ty nejmenší až po kolotoče, bludiště, strašidelné hrady a na konec to nejlepší, důmyslné horské dráhy. Planet Coaster jde do velkých detailů, které ze hry dělají hrdého nástupce Trycoon her. Ve hře budete muset najmout uklízeče, kteří budou v parku zametat, odnášet odpadky, jinak by se v nich návštěvníci brzy topily. Mechaniky, kteří se starají o bezproblémový provoz vašich atrakcí, které vám vydělávají peníze, až po baviče, kteří baví vaše návštěvníky. Jedině šťastný a spokojený zákazník rád vytahuje penízky ze své peněženky.

Planet Coaster je skvělou strategií, která má komplexní hloubku, ale přesto její herní mechanizmy nejsou složité a hráči se dostanou velice brzy pod kůži. Užijte si skvělou zábavu při budování svého vlastního zábavního parku.

Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Planet Coaster - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2,3 GHz i5
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 8 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: