Big Pharma

Jestli jste fandové her Tycoonu, tak hra Big Pharma je přímo dělaná pro vás, ale ostatní se nemusejí bát tento simulátor a management fabriky na výrobu léků je prostě pohlcující záležitostí, která dokáže vtáhnout do hry na dlouhé hodiny a dny. Komu by se nelíbilo si vytvořit vlastní fabriku na výrobu léků a při tom, je taky sami tvořit? Prostě paráda!

Hráč bude muset vybudovat farmaceutického obra, co vydělává na léčení lidských chorob. Postavíte si základní linku na výrobu léků, ale nejdůležitější je správné mixování chemikálií, aby vaše léky měly co možná nejméně vedlejších účinků. Postupem času bude hráč nucen měnit a překopávat svoje linky, když přibydou další chemikálie, léky vše si bude muset naplánovat. Konkurence nepříjemně tlačí ceny dolů, zaměstnanci chtějí své platy. Hráč se bude hodně otáčet, aby dokázal uživit svojí firmu a vydělávat na nové technologie

VÍCE

Big Pharma je zábavná hra, ve které se můžete vcítit do role hlavního hlavouna fabriky na výrobu léků, ale především si užijete spousty zábavy při budování továrny a tvorbě léků.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
269 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 27 bodů

VIDEA

Big Pharma - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: GeForce 600
HDD: 2 GB
Systém: Windows XP, 7, 8, 10
Jazyk: