Generation Zero

Vítejte ve Švédsku v 80. letech 20. století. Místní obyvatelé se ztratili a po ulicích se nyní toulají stroje neznámého původu. Prozkoumejte otevřený svět, odhalte tajemství, zdokonalte svou bojovou strategii a připravte se vrátit úder. Hrajte sami nebo až se třemi kamarády a odhalte způsoby, jak vetřelce porazit.

VÍCE
  • Přežijte v nepřátelském otevřeném světě: Plňte mise a výzvy v otevřeném světě a rozluštěte záhadu, zatímco budete hledat zbraně a zásoby, které vám pomohou přežít.
  • Připravte se. Pak se braňte: Takticky kombinujte zbraně, schopnosti a vybavení, abyste nalákali, ochromili a zničili své nepřátele.
  • Plynulá hra pro 1–4 hráče: Hrajte sami nebo se spojte do týmu až se třemi kamarády, spolupracujte a kombinujte své jedinečné schopnosti, abyste přemohli nepřátele.
  • Plížení a strategie. Spolupracujte a přežijte: Někteří nepřátelé jsou příliš silní, abyste na ně zaútočili napřímo, a právě tehdy byste měli použít kradmou taktiku, pohybovat se tiše, využívat nepřátelských smyslů a získat výhodu díky prostředí.
  • Nostalgie z 80. let: Mezi kořistí najdete i oblečení a účesy, abyste si mohli připomenout svůj oblíbený styl 80. let 20. století a bojovat proti strojům stylově.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

Generation Zero - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 35 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: