Dishonored

PC (Steam)Platforma:
Akční - 1st personŽánr:
12. Října 2012Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Vítejte v steampunkovém světě ve kterém se snoubí impozantní industriální vymoženosti a prastará síla, která je potlačována. Dishonored nabídne jedinečný zážitek ze hry a dává hráči obrovskou svobodu a možnosti jak zrealizovat jednotlivé úkoly. Příběh se odehrává v Dunwallu, kde je hlavní hrdina Corvo Attano nařčen z toho, že zabil milovanou císařovnu. Jen na samotném hráči bude, jak celou situaci vyřeší a buď za ním zůstanou hromady mrtvol, nebo eliminuje své cíle.

VÍCE

Akční FPS hra Dishonored vás obsadí do role ochránce milované císařovny. Po obvinění z její vraždy se stanete nechvalně proslulým asasínem, kterého ostatní znají pouze dle jeho masky. V nejisté době, když je město obklíčeno morovou nákazou a řízeno despotickou vládou, vyzbrojenou moderními technologiemi, vám budou nápomocny temné síly a propůjčí vám schopnosti, kterými nemůže disponovat žádný obyčejných lidí – ale za jakou cenu?

K dispozici budete mít schopnosti teleportace, abyste se mohli nepozorovaně vkrást do libovolné lokality. Nebo zastavit čas a zosnovat nevídané popravy. Kombinací vašich nadpřirozených schopností a široké palety zajímavých zbraní budete moci odstranit každý z vašich cílů. Využívat budete vlastních jedinečných strategií, které nadefinují váš herní styl. Prokraťte se jako duch, nebo zničte všechno, co vám bude stát v cestě, řešení veškerých úkolů je pouze na vás.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

Dishonored - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 9 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: