Dishonored: Death of the Outsider

Zavítejte znovu do světa Dishonored, který nás natolik okouzlil, že se tam opět rádi vydáme za novým dobrodružstvím. Díky samostatně spustitelnému přídavku Dishonored: Death of the Outsider budeme opět moci navštívit tento zajímavý svět, užít si hutnou atmosféru, prožít poutavý příběh, který nás vtáhne do děje a nepustí. Tohle rozšíření mají na svědomí šikovné ruce tvůrců z Arkane Studios. Samostatný přídavek navazuje na události druhého dílu a hlavní hrdinkou je Billie Lurk. Tato smrtící vražedkyně a pirátka je nejznámější osobou v celém Dunwallu a před jejím jménem se třese i celé podsvětí.

VÍCE

Dočkáte se spletitého a složitého příběhu, který je typický pro série Dishonored a proto je tento svět tak specifický a skvělý. V herní kůži Billie Lurk se vydáte osvobodit vašeho učitele a především legendárního zabijáka Dauda, vraha císařovny Jessamine Kaldwin. Oba se poté rozhodnout, že o život připraví božské stvoření Outsider, které dle Dauda může za všechno pravé zlo v impériu. Začal lov na stvoření, které je mimo lidské chápání a především Outsider je tím kdo obdařil všechny hlavní protagonisty Dishonored nadpřirozenými schopnostmi. Boj začíná.

Dishonored: Death of the Outsider přináší velice zajímavý příběh, který ukazuje v jiném světle celý herní příběh Dishonored a můžete si být jisti, že to bude zatraceně dobrá jízda. Dočkáte se opět propracované hratelnosti, různorodých možností jak plnit mise. Čeká na vás hodně zábavy.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
289 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 29 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Dishonored: Death of the Outsider - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 32 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: