Dishonored Game of the Year Edition

Edice GOTY obsahuje :

hru Dishonored
DLC Dishonored – The Knife of Dunwall
DLC Dishonored – Void Walker Arsenal
DLC Dishonored: Dunwall City Trials
DLC Dishonored: The Brigmore Witches

Užijte si edici, která je plná toho nejlepšího co může nabídnout Dishonored. Dishonored GOTY obsahuje základní hru a také všechny vydané DLC, které rozšiřují příběh Corva, který hledá pomstu. Zažijte neskutečnou jízdu, silný příběh a vaše herní rozhodnutí i hraná má vvditelný dopad na okolní svět.

VÍCE

Akční FPS hra Dishonored vás obsadí do role ochránce milované císařovny. Po obvinění z její vraždy se stanete nechvalně proslulým asasínem, kterého ostatní znají pouze dle jeho masky. V nejisté době, když je město obklíčeno morovou nákazou a řízeno despotickou vládou, vyzbrojenou moderními technologiemi, vám budou nápomocny temné síly a propůjčí vám schopnosti, kterými nemůže disponovat žádný obyčejných lidí – ale za jakou cenu?

K dispozici budete mít schopnosti teleportace, abyste se mohli nepozorovaně vkrást do libovolné lokality. Nebo zastavit čas a zosnovat nevídané popravy. Kombinací vašich nadpřirozených schopností a široké palety zajímavých zbraní budete moci odstranit každý z vašich cílů. Využívat budete vlastních jedinečných strategií, které nadefinují váš herní styl. Prokraťte se jako duch, nebo zničte všechno, co vám bude stát v cestě, řešení veškerých úkolů je pouze na vás.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Dishonored Game of the Year Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 9 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: