Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront se vrací v plné síle či lépe řečeno v plné polní. Po dlouhém čekání se konečně mohou hráči pustit do zuřivých bitev Star Wars. Nový díl nepřináší jen krásnou grafiku, ale i zásadní změny.

Prožijte dokonalou atmosféru Hvězdných válek. Podíváte se na kultovní planety, jako jsou Hoth, Endor, Tatooine a další. Dokonalé ozvučení, které jste zažili při sledování filmů, prožijete stejné zvukové orgie i v novém Star Wars Battlefront od zvuku střelby blasteru až po hudbu, která vás chytne u srdce. Hráči budou moci usednout do bojových strojů jako je AT-AT, AT-ST. Výzbroj jednotek je věrně vymodelovaná podle předloh filmů, a proto budu mít hráč pocit, že se opravdu účastní Hvězdných válek.

VÍCE

Ve Star Wars Battlefront se hráč postaví na stranu Impéria nebo se přidá k Rebelům. Bitvy budou velice prudké a intenzivní, může hrát až 40 hráčů najednou. Největší změnou oproti minulým dílům je neexistence povolání, jak tomu bylo dříve či jako u Battlefieldu. Hráč si bude moci zvolit své vybavení, od primární zbraně až po jetpack, nebo osobní štít, kterým může chránit své spoluhráče či sebe. Díky této variantě si hráči můžou zvolit přesnou výbavu, která jim bude vyhovovat a bude plně podporovat jejich styl hraní.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

1-4 | 5-8
VIDEA

Star Wars Battlefront - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3-6300T
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 40 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: