Fear The Wolves

Fear the Wolves je soutěživá FPS střílečka typu Battle Royale od studia Vostok Games, která přináší jedinečné herní prvky inspirované klasickými FPS hrami do nejžhavějšího herního žánru na světě. Hráči se ocitnou ve dvojicích nebo jako vlci samotáři v dusivém prostředí Černobylu zničeného radiací na mapě o rozloze 25 km2.

Pro zajištění nejlepšího místa se hráči budou muset zabývat více než jen dalšími přeživšími. V nepřátelských pustinách jsou všichni ohroženi smrtícími anomáliemi a dynamicky se měnícím počasím – odhlasované hráči a přihlížejícími, jak ve hře, tak i na streamovacích platformách. Čas letí a den se mění v soumrak a přeživší musí být neustále pozorní a přizpůsobovat se novým situacím.

VÍCE

Ochranná výbava umožňuje hráčům zkoumat nebezpečné zakázané radioaktivní oblasti nedostupné pro méně vybavené protivníky – a plné mocné kořisti. Celou dobu se pustinou ozývá vytí mutovaných stvoření. Vlci a mnohem horší stvoření čekají na pošetilé hráče, kteří na ně zapomněli.

Každá hra je skutečně unikátní díky nepravidelnému a nepředvídatelnému rozšíření smrtící radiace, která se organicky blíží k hráčům s různými fázemi toxicity, s čím vším lze bojovat a vyhnout se tomu různými způsoby, což dále formuje žánr hry. Bezpečnost je relativně jistá a zkušení hráči budou muset číst prostředí, aby určili, že již není rozumné zůstávat v oblasti.

A nakonec všechny zápasy skončí dramatickým závodem k odletové helikoptéry, přičemž pouze hrstka přeživších to zvládne. Budete likvidovat opozdilce ze střechy, dokud nebudete jediný naživu? Nebo byste radši zahájili šílený běh za svobodou a nechali své pronásledovatele za sebou a unikli pod pláštíkem noci? Každý útěk je jedinečný, včetně rozvržení finální oblasti a vašich schopností rozhodujících o vítězi. Možnosti kosmetických přizpůsobení a hluboký systém odměn vás odměňují za vítězství a úniky před smrtí.

Tohle všechno, soupeřiví hráči, náročná mechanika střelby a arzenál zbraní, doplňků, pancéřování a zbraní pro boj na blízko znamená, že žádné dva zápasy nejsou stejné.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

VIDEA

Fear The Wolves - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 8 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 16 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: