Metro Last Light

Pokračování úspěšného dílu Metro 2033, ve kterém hráč bude muset opět čelit nelehkému úkolu a nelítostným nepřátelům v podobě příšer nebo lidí. Metro: Last Light si opět zahrajete za hlavního hrdinu, protagonistu minulého dílu za Arťoma. Vydejte se do hloubek Moskevského metra a přežijte.

VÍCE

Nový díl bude nabitý atmosférou strachu, která by se dala krájet. Čekají na nás stísněné tunely plné nebezpečí, hlavně na neopatrné vojáky, kteří se vydají příliš hluboko do tunelů. Nový díl Metro Last Light přinese nový a rozsáhlejší komplex tunelů, ale hlavně bude pokračovat v nadprůměrném příběhu, který bude navazovat na první díl. Na Artyoma čeká tentokrát ještě složitější rozhodnutí. Bude se muset rozhodnout, ke které frakci se přidá. V moskevských tunelech se nejen rozlézají mutanti či neznámá síla, která nenávidí vše živé, ale i lidské frakce které si jdou krvavě po krku.

Jedná se o komunisty a fašisti, kteří se snaží získat zásadní vliv v tunelech. Nehledí napravo či nalevo jde jim jen o moc. Artyoma má zatraceně těžký úkol nejen, že se musí vypořádat s mutanty, ale čeká ho i boj proti dobře vybaveným a organizovaným jednotkám příslušné frakce. Metro Last Light se bude moci pochlubit i vylepšeným grafickým kabátkem, který již byl u prvního dílu na vysoké úrovni. Grafika znovu bude postavena na hře se stíny a světly, které dokázaly podtrhnout celou atmosféru hry.

Vlastnosti hry:

  • Metro 2033: Last Light se opět pochlubí jedním z nejhezčích a také nejrealističtějším grafickým zpracováním na PC
  • Tunely moskevského metra čekají na prozkoumání. Hráč se může těšit na přestřelky jak s mutanty tak i lidskými protivníky.
  • Hlavní změna je v samotném přístupu k hraní. Hráči již budou moci v tichosti likvidovat protivníky. Zhasínat zdroje světla či používat tlumiče na zbraně, to vše a i více. Bude již moci pořádně využívat systém tmy, který dodává hře ten pravý nádech strachu
  • Artyom ještě nevyhrál a čeká ho ještě kus práce, než bude moci říci, že tunely
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
289 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 29 bodů

VIDEA

Metro Last Light - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 10 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: