Wolfenstein II The New Colossus

Dějiny píší především vítězové a poražení jsou rádi za to, že mohou být na živu. Tohle nepsané pravidlo platí ve světě, kde se ještě rozlišuje co je dobro a co je zlo. Tohle absolutně neplatí ve světě v novém díle Wolfenstein 2: The New Colossus, který je ovládnut nacisty a žádná země není svobodná. Zde vítězové přepsali celý svět.

Novodobý Wolfenstein má úžasnou charakterovou podobu, a to je jeho přímočarost ve stylu herní až po skvěle zvládnutý design úrovní, který dává pravý pocit svobody, jak nakopávat zadky nacistům v The New Colossus. Přímočarost je nejvíce cítit ve velmi jednoduchém, přesto funkčním systému, vylepšování zbraní a obdobně jsou na tom i perky, kterých je celkem 18, které se skvěle doplňují a skvěle zapadají do celého herního systému. Perky dokáži vašeho BJ Blazkowicz pěkně „vylepšit“ ať jde o regeneraci zdraví, lepší střelbu od boku a nesmíme opomenout možnost vzít do každé ruky jednu zbraň a začít okolo sebe šířit zmar a smrt. Veškeré funkce jsou tu od toho, aby nabídly ještě čistější a zábavnější akci.

VÍCE

Wolfenstein 2: The New Colossus jde s designem úrovní o další level nahoru i když využívá, již prošlapanou cestičku z minulého dílu. Hráče potěší především rozmanitější prostředí, které je ještě otevřenější a bohatší než v minulém díle. Podíváte se do New Orleans, rozbombardovaného Manhattanu a také nesmějí chybět tajné a futuristické základny nacistů. Díky větší otevřenosti designu levelů a svižné akci, která dokáže naplno pohltit není pochyb, že nový Wolfenstein si vzal něco z posledního Doomu a dokázal to přepracovat ve svůj prospěch. Level design se povedl na jedničku s hvězdičkou.

Dalším tahákem nového Wolfenstein 2: The New Colossus je i příběh, který je na FPS hru přímo skvělý. Dokáže vtáhnout, jak díky skvělým filmečkům, tak i výborně napsanému scénáři, který určitě neurazí ba naopak. Díky všemu tomu je nejnovější Wolfenstein 2: The New Colossus skvělá FPS hra ve všech směrech. Největší bonus k tomu je zabíjení nacistů na sto a jeden způsob.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
289 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 29 bodů

1-4 | 5-8 | 9
VIDEA

Wolfenstein II The New Colossus - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5-3570 / AMD FX-8350
RAM: 8 GB
Grafická karta: 4 GB
HDD: 55 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: