Grand Theft Auto IV Complete Edition

PC (Steam)Platforma:
Akční - SandboxŽánr:
27. Října 2010Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Nabytá edice, která v sobě ukrývá týdny zábavy. GTA 4 Complete nabídne nejen základní hru, ale i skvělé přídavky: “The Ballad of Gay Tony” & “The Lost and The Damned”. Dočkáte se nových úkolů, nového prostředí a nepřátel. Každý přídavek Vás zavede do jiného kriminálního světa, ale základní kámen zůstává a to nespoutaná zábava.

Kompletní balení hry GTA 4 obsahuje :

základní hru GTA 4
dodatek GTA 4 The Ballad of Gay Tony
dodatek GTA 4 The Lost & Damned

VÍCE

GTA Episodes from Liberty City obsahuje :

The Ballad of Gay Tony: Příběh The Ballad of Gay Tony (Příběh Gay Tonyho) vnáší do města Liberty City větší než malé množství střelných zbraní, pozlátka a špíny. Hráči se v roli Luise Lopeze, na částečný úvazek chuligána a na úvazek plný asistenta uměleckého vedoucího slavného nočního klubu Tony Prince (zvaného „Gay Tony“) , budou prodírat předivem rodinných a přátelských svazků, plni nejistoty, kdo je upřímný a kdo hraje nefér ve světě, kde je všechno na prodej.

Hra Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony od tvůrců herní série, firmy Rockstar North, zasazená do města Liberty City, doplňuje výpravný příběh předchozích dílů a její děj se protíná se scénáři her Grand Theft Auto IV a Grand Theft Auto: The Lost and Damned. S novými úkoly, zbraněmi, vozidly, hudebními skladbami a materiálem pro hru více hráčů, který na jedné straně předvádí pompézní charakter centra města a na druhé straně zviditelňuje skutečnost, že všechno a všichni jsou k mání, stačí zaplatit příslušnou cenu.

The Lost & Damned:

Johnny je dlouholetým členem nechvalně proslulého motorkářského gangu The Lost. Johnny se v Liberty City stará o zajišťování obchodních příležitostí pro The Lost, ovšem jeho prvořadým zájmem musí být nášivka, kterou nosí na zádech, a Billy Grey, prezident klubu. Když se však Billy vrací z nedobrovolné dovolené, odhodlán znovu rozpoutat krveprolití, ocitá se Johnny uprostřed kruté pouliční války s konkurenčním gangem o kontrolu nad městem rozděleným násilím a úplatkářstvím. Dokáže bratrství přežít?

Hra Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned od tvůrců herní série, firmy Rockstar North, zasazená do města Liberty City, přidává novou hlavní postavu, Johnnyho Klebitze, a příběh, který se protíná se scénářem hry Grand Theft Auto IV; nové úkoly představují neotřelý způsob, jak prozkoumat Liberty City s novými režimy hry pro více hráčů, novými zbraněmi a dopravními prostředky; pak tu je také nový hudební doprovod – to vše s úžasnou tvůrčí hodnotou, tak charakteristickou pro sérii Grand Theft Auto.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
789 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 79 bodů

1-4 | 5-8 | 9
VIDEA

Grand Theft Auto IV Complete Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz
RAM: 1.5 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 22 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: