Half-Life 2 The Orange Box

Velmi výhodné balení The Orange Box obsahuje:

  • Half-Life 2
  • Half-Life 2: Episode One
  • Half-Life 2: Episode Two
  • Portal
  • Team Fortress 2

Původní Half-Life 2 s oběma datadisky, dále na příběhu nezávislým projektem jménem Portal a ještě multiplayerovou záležitostí Team fortress 2, která se z původní vážné tématiky přeladila na komiksovou humornějšího rázu.

VÍCE

Half-Life 2: Episode One Nová singleplayerová epizoda navazující bezprostředně na události původní hry, ani multiplayerový deathmatch mód ale nepřichází zkrátka. Celý děj se odehrávat v City 17 a důležitou roli v něm hraje Alex (častá společnice Freemana z původní hry). Vedle ní se v datadisku setkáte v jisté podobě s většinou z dřívějších hrdinů. Ti si mezitím prošli určitými zkušenostmi, což se projeví na hře samotné

Episoda Two najdete na scéně vyskytytne mnohem více nepřátel najednou (plus vaši spojenci). Proti nim jistě upotřebíte novou zbraň Strider buster a také nové vozídlo sestavené chlapíky v lesích obklopujících City 17, kde stromy poslouží jako dobrý kryt. Vedle nich se dějištěm stanou rozlehlé venkovní lokace, které mají velmi realistický nádech, např. těžební šachta nebo raketové silo, kde si Eli a doktor Kleiner vybudovali improvizovanou základnu. Gravity Gun bude disponovat novou funkcí, což se může hodit při řešení dosud zapeklitých logických hádanek postavených na hrátkách s fyzikou.

Half-Life 2: Portal -Samostatná hra vycházející ze světa Half-Life 2 točící se kolem umísťování portálů využitelných při řešení logických problémů. Hlavní hrdina je vybaven speciální zbraní, jejíž výstřel kamkoli na zeď nebo na podlahu otevře portál. Díky nim se budete moci pustít do řešení nápaditých logických hádanek nebo také do přemísťování předmětů .

Team Fortress 2 -Je novou, graficky vylepšenou, verzí legendárního titulu, který udal směr týmově orientovaným multiplayerovým akcím. Hra se liší od realistických Counter-Strike či Day od Defeat především díky komixovému nádechu grafiky na způsob špionážních filmů z 60. let.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
649 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 65 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Half-Life 2 The Orange Box - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1200 Mhz
RAM: 256 MB
Grafická karta: 64 MB
HDD: 4.5 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Jazyk: