Half-Life 2

Hra Half-Life 2 je plná napětí, výzev a k tomu všemu nově realističtější a překvapující UI. U přátel nově jsou k zaznamenání i emoce. Vaším úkolem pro záchranu světa bude zastavit zlo, které bylo vypuštěno v zařízení Black Mesa. Všichni na Vás spoléhají a je jen na Vás, jak si s tím proadíte.

Příběh druhého dílu se odehrává 20 let po skončení Half-Life. Gordon se probouzí ze stáze ve vlaku na cestě do City 17. Mimozemská rasa Combine se pokouší převzít vládu nad světem a Gordonovým úkolem je pomoci hnutí odporu, které se snaží síly Combine, vedené z majestátní citadely uprostřed města, porazit a získat svobodu. Gordon záhy potkává Alyx, dceru doktora Eliho Vance z prvního dílu, která mu bude pomáhat na jeho nelehké cestě.

Half-Life 2 byl vyvíjen dlouhých 5 let, během kterých hra byla několikrát odložena (mimo jiné i kvůli úniku zdrojových kódů na internet). Hra je založena na novém Source engine, který zaručuje realistickou grafiku a propracovanou fyziku, kterou je často nutné využívat pro další postup. K tomu vám bude nápomocna nová zbraň Zero-Point Energy Field Manipulator (zkráceně Gravity Gun), která slouží k manipulaci s herními objekty – jejich přesun, vystřelování, krytí se s nimi atp. Budete procházet velmi různorodými lokacemi a s dlouhými přesuny bude místy pomáhat vznášedlo nebo buginka. Vašimi nepřáteli budou z velké části vojáci Combine, ale také staré známé zombie nebo nově se vyskytující „létající brouci“ – antlioni. (Zdroj : databaze-her.cz)

Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 5 HODIN
Běžná cena: 256 Kč
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

VIDEA

Half-Life 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.7 Ghz
RAM: 0,5 GB
Grafická karta: 64 MB
HDD: 3 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: