Just Cause 3

Nový díl Just Cause s číslem 3 zavede hráče do nového sandboxového prostředí a tím je středomořská republika Medici. Republika trpí pod krutou nadvládou Generála Di Ravella a jeho posluhovačů. Rico Rodriguez alias Scorpion, který se vrací do rodného městečka Mediterranean, aby zde svrhl diktátora Di Ravella tento boj bude pro Rico Rodrigueze hodně osobní.

VÍCE

Na hráče čeká otevřený svět o rozloze 400 čtverečních mil, který je rozdělen do tří částí. Celé území bude od prvního okamžiku hraní otevřené a hráč bude moci nerušeně prozkoumávat celý herní svět či jen bláznivě běhat nebo jen tak jezdit bez jasného cíle. Hráč se podívá do velkých metropolí či do malé zapadlé vísky v horském průsmyku. Na hráče čeká naprostá svoboda od oblohy až po mořské dno, které bude taky moci prozkoumávat. Na obrovském ostrově najdete džungli, horské lesy, mořské mělčiny atd..

Just Cause 3 se může pochlubit obrovským arsenálem zbraní a vybavením (opět se na scéně objeví C4, budete ji moci použít při přepadení nebo s ní házet) a různá vozidla, motoreky přes vojenské vrtulníky a letadla. V tomto díle nebude chybět vystřelovací hák nebo možnost BASE jump. Můžete se těšit na obrovskou a krásnou destrukci prostředí. Možnost vyhození mostů a budov bude na denním pořádku. Just Cause 3 bude akčnější, svižnější než minulé díly.

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 3 HODIN
119 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 12 bodů

1-4 | 5-8 | 9-11
VIDEA

Just Cause 3 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3,3 ghz i5
RAM: 6 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 54 GB
Systém: Windows 7, 8 , 10
Jazyk: