Lords Of The Fallen

Lords of the Fallen bychom mohli zařadit do akčního RPG. Podle dostupných informací by se mělo jednat o hardcore titul, který zaručeně bude pro Vaše hráčské dovednosti pořádnou výzvou. Nejzásadnějším prvkem hry jsou obtížné souboje, které mají důraz na přesné načasování útoku a vyhýbání. Stane se z Vás léčitel, zloděj nebo válečník ?

VÍCE

Hardcore RPG hra protkaná poutavým příběhem a protkaná celou řadou nebezpečných nepřátel podpořených 11 extra krvavými a nebezpečnými bossy. Na výběr ve hře máte celkem tři základní povolání: Warrior, Rogue a Clearic. Příběh se odehrává po příchodu zlého boha a průběh hry bude záležet na rozhodnutích, které vaše postava učiní.

Hra se může pochlubit velmi perfektně propracovaným soubojovým systémem, tvořeným různými komby a obranými prvky. Počítejte, že zvládnutí silnějších protivníků Vás bude stát velké úsilí a není výjimkou zabití hrdiny jedním extra silným úderem. Proto seberte odvahu a vydejte se prosekat si cestu se silným hrdinou Harkynem.

Herní prostředí bylo detailně propracované a nabídne i celou řadou využití proti některým příšerám. Pokud tedy máte rádi výzvy, tak je tato hra určena právě pro Vás.

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Lords Of The Fallen - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.66 Ghz Intel Core 2
RAM: 6 GB
Grafická karta: min. GeForce GTX 460
HDD: 25 GB
Systém: Windows 7, 8
Jazyk: