Middle-earth Shadow of Mordor GOTY

PC (Steam)Platforma:
Akční - 3rd personŽánr:
MonolithVýrobce:
30. Srpna 2014Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Edice GOTY obsahuje :

  • hru Middle-earth: Shadow of Mordor
  • všechny vydané DLC, nové mise a přídavky obsažené v Season Pass

Middle-earth: Shadow of Mordor přináší dynamické herní prostředí, kde hráč rozvíjí svůj osobní plán pomsty a tím si postupně podmaňuje celý Mordor. Hra začíná v noci Souronova návratu do Mordoru, kdy jeho Černí kapitáni brutálně popraví hraničáře od Černé brány. Hráč se stane Talionem, hraničářem, který přišel o svou rodinu a vše, co mu bylo drahé. Hraničářem, který je oživen Duchem pomsty. V průběhu své cesty za pomstou pak odkrývá tajemství Ducha, který jej ovládá, a objevuje původ známých prstenů.

VÍCE

Nový příběh je zasazen mezi události z Hobita a Pána prstenů. Middle-earth: Shadow of Mordor a systém Nemesis představují herní svět nové generace. Každý nepřítel, jemuž hráč čelí, je unikát. Nepřátelé se od sebe odlišují svou osobností, mají své silné i slabé stránky. Nepřátelé se dále rozvíjejí s každým setkáním s hráčem, a tak se z nich stávají jeho úhlavní nepřátelé, které v každém souboji volí jinou strategii boje.

Hlavní rysy:

  • Vypusťte sílu přízraku – Hráč využívá Sil přízraku k vykonávání své pomsty a to jak v brutálních soubojích nablízko, ze zálohy, tak i při plížení.
  • Ovládněte své nepřátele – Podívejte se na svět jako Přízrak a odhalte detaily o každém nepříteli. Každý nepřítel je unikátní všichni mají svou osobnost, paměť a vlastnosti, které hráč studuje a na základě toho s nimi pak manipuluje.
  • Podrobte si Mordor – Hráč má tu moc obrátit nepřátele jednoho proti druhému. Nepřátelé pro něj budou vraždit, ničit, špehovat nebo se pro něj obětují. Díky systému Nemesis, který sleduje hráčovo rozhodování, je každý nepřátel, se kterým se setká, jiný. Na základě těchto setkání si každý může vytvořit svého úhlavního nepřítele.
  • Nový příběh zasazený do Středozemě – Děj se odehrává mezi Hobitem a trilogií Pán prstenů. Dozvíte se něco o původu prstenů a stanete se nejobávanějším bojovníkem Mordoru.
  • S každým zabitím se vaše dovednosti zlepšují – Zlepšujte své vlastnosti, dovednosti a vylepšujte zbraně, až se stanete legendou! Slouží k tomu systém run, které se vytvářejí na základě hráčovy strategie a jeho unikátních nepřátel.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

1-4 | 5-8 | 9-11
VIDEA

Middle-earth Shadow of Mordor GOTY - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.7 Ghz i5
RAM: 3 GB
Grafická karta: GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
HDD: 25 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: