Middle-Earth Shadow of War

Válečné rohy dují, roztrhané zástavy vlají ve větru a ryk skřetů se nese po bitevním poli, nadešelo zúčtování s dávnověkým nepřítelem. Řítí se na nás pokračování výtečné hry Middle-earth Shadow of Mordor, která nám dala okusit, jaké je to se ocitnout ve světě J. R. R. Tolkiena. Podívat se do Mordoru, pocítit skvělou atmosféru Středozemě, a to vše zabalené v poutavém příběhu, který jsme hltali od začátku až do konce a pomyslnou korunu tomu nasadila skvělá hratelnost. Tohohle všeho, ale ještě mnohem více se dočkáme v novém díle Middle-Earth: Shadow of War, který bude obrovský.

Nový díl Middle-Earth: Shadow of War toho přináší opravdu hodně od obrovského světa až po budování vlastní armády. Na scénu přichází známá dvojce hrdinů v jednom těle. Příběh hrdinného hraničáře Taliona, který je spojen s prastarým přízračným elfem Celebrimborem stále pokračuje a stejně tak i jejich boj s největším zlem, se samotným Sauronem. Tentokrát se nebudou schovávat v Mordoru a potají škodit, ale přišel čas vybudovat armádu a zničit stoupence Saurona v Mordoru a tím ho oslabit. K vybudování pravé skřetí armády a ovládnutí nejrůznorodějších zlobrů a trollů je zapotřebí nejen síla, ale především moc prstenu. Celebrimbor a Talion společně vykovali nový prsten moci se kterým se chtějí postavit Sauronovi.

Middle-Earth: Shadow of War nabídne téměř novou hru, která vám dá pocit, že řídíte celé armády skřetů a dobýváte jednu pevnost v Mordoru za druhou. Prsten moci dává Talion neskutečnou moc a díky vědomostem a vedení Celebrimbora se z nich stává ještě větší stroj na zabíjení. Ve hře budete moci postupně budovat armády, díky vylepšené Nemesis, která umožňuje lépe ovládat skřety a postupně si je tak podmanit až vám zůstanou věrni až za hrob, a to do slova. Největší změnu prodělala herní mapa, která bude obrovská a hráč bude moci dobývat pevnosti v Mordoru, chránit lidská sídla a poznávat svět Středozemě. Middle-Earth: Shadow of War toho nabízí opravdu hodně a my se máme na co těšit, protože bitva teprve započala.

Doručení:
DO 24 HODIN
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Middle-Earth Shadow of War - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.4 GHz i5
RAM: 8 GB
Grafická karta: GeForce GTX 670 / Radeon HD 7950
HDD: 60 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: