Kerbal Space Program Making History Expansion

PC (Steam)Platforma:
Strategie - BudovatelskéŽánr:
SquadVýrobce:
13. Března 2018Datum vydání:
Jazyk:
DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: Kerbal Space Program

První rozšíření úžasné hry Kerbal Space Program vám nabízí opravdu hodně. Rozšiřující balíček alias DLC přináší nový obsah do hry Kerbal Space a to včetně zajímavého editoru misí Mission Builder a balíčku History Pack. Každý z balíčeků přináší desítky hodin zábavy.

Editor misí Mission Builder: nabízí skvělou zábavu pro hráče, protože samotní hráči mohou tvořit nové a nové mise a mezi sebou si je sdílet. Hráči si mohou přizpůsobovat úkoly podle svého. Počínaje přidáním startu, přistání, ale určitě některým bude chybět větší adrenalin, tak proč nepřidat více záchranných misí, přistání či poruch a mnoho dalšího. Editor misí Mission Builde nabízí neskutečné možnosti a hráči budou opět moci trávit desítky hodin hraním Kerbal Space.

History Pack: nabídne nové mise, které sami vývojáři pro vás připravili. Jedná se o mise, které jsou např. inspirovány průzkumem vesmíru. Jak samotný název napovídá jedná se o mise, které reflektuji skutečné události. Proto se můžete těšit na vesmírné procházky, nouzové přistání a mnoho dalších akčních situací.

Kerbal Space Program – Making History Expansion je obrovský přídavek, který přináší hodně muziky za pár peněz. Hra Kerbal Space nikdy neomrzí.

Doručení:
DO 24 HODIN
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

VIDEA

Kerbal Space Program Making History Expansion - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Dual
RAM: 3 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 4 GB
Systém: Windows Vista, 7, 10
Jazyk: