Railway Empire

Dějiny se tvořily z koňského hřbetu až za tisíce let byly koně vystřídány železnými oři v podobě parních lokomotiv, které dokázaly změnit svět za pár století k nepoznání. Právě hra Railway Empire ukazuje, jak železnice a její železní oři byly důležití při budování Amerických států. Bez celého železničního segmentu by nikdy nevznikla Amerika, kterou známe dnes. Vy, u toho můžete být, a především být toho součástí!

Railway Empire vás přenese do roku 1830 kdy rozkvétá průmysl, vytváří se nová odvětví a ve Spojených státech se začíná tvořit první železniční síť, která propojí celou Severní Ameriku. Právě začal závod o to, kdo vybuduje nejlepší a největší železniční síť v USA. Na vašich bedrech bude ležet odpovědnost za to, abyste vybudovali a udržovali důmyslnou železniční síť, která dokáže zničit konkurenci. Spravujte své impérium a zapište se do dějin právě vy.

VÍCE

Hra Railway Empire nabízí poutavou strategii ve stylu tycoonu. Abyste se stali úspěšnými železničními magnáty, budete muset být hodně mazaní a vybudovat skvěle fungující železniční síť. Můžete si koupit přes 40 různých druhů vlaků, které jsou vymodelované věrně svým předlohám. Hra je postavena především na tom, abyste po celou dobu hraní museli přemýšlet o tom, kam povede vaše trať, co budete muset nejprve stavět a co zatím počká. Postavíte raději nové nádrží pro cestující? Či snad budete investovat do nového spojení měst? Nebo raději postavíte depo, kde se budou opravovat vaše lokomotivy, aby nestály na trati? Vše je potřeba, ale peněz není dost! Railway Empire toho nabídne více než stavbu tratě, ale také budete kupovat a stavět továrny, vybudujete turistické atrakce, aby vaše skvělá železniční síť dokázala konkurenci zničit. Kromě toho se budete muset spoléhat na výzkum, který vám budete otvírat nové možnosti, jak vyzrát nad konkurencí. I přesto si budete muset pomyslně zašpinit ruce. Před vámi je závod, kdo ovládne železniční přepravu v USA. Proto se bez zákeřných praktik, do kterých spadají různé sabotáže, napadání konkurenčních spojů, nájezdů a také průmyslová špionáž bude na pořadu dne. Je dobrý být stále v pozoru, protože stejné praktiky rád využije i soupeř. Railway Empire vám nabízí skvěle zpracovanou strategii, ve které si budete moci vybudovat vlastní železniční říši, kterou budete sami řídit. Čeká na vás stavba železnic, řízení železniční dopravy, propojování měst a farem až po stavbu továren. Závod začal buďte u toho!

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

Railway Empire - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 2,6 Ghz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 2 GB Shader Model 5
HDD: 7 GB
Systém: Windows 7, 10
Jazyk: