Legends of Eisenwald

PC (Steam)Platforma:
Strategie - TahovéŽánr:
2. Června 2015Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Eisenwaldu je strategické RPG ze staré školy, která pokračuje v tradici titulů jako King’s Bounty a nebo Disciples 2. Legends of Eisenwald je hra s unikátním tahovým soubojovým systémem a kampaní s velmi silným příběhem zasazenou do středověkého světa s jemnými prvky fantasy.

  • Strategické RPG s příběhem

Rozsáhlá hlavní kampaň s osmi scénáři a dva scénáře samostatné – The Masquerade a The Cursed Castle. Každá kapitola v příběhu, vás zavede do jiné části Eisenwaldu a postaví před nové výzvy. Rozhodnutí, která učiníte, mají dopad na vývoj příběhu.

  • Originální tahové souboje

Soubojový systém byl výrazně zjednodušen. Vznikl dynamický soubojový systém, který nepostrádá taktiku neodmyslitelně spjatou s tahovými souboji. Díky odstranění frustrujícího pohybu mezi útoky je tempo hry rychlejší.

  • Autentické fantasy prostřední

Hra Legends of Eisenwald je zasazena do uvěřitelného středověkého světa, které obsahuje i nadpřirozené jevy. Nejedná se však o fantasy s elfy a draky, Eisenwald je postaven na koncepci středověkého světa, kde mají všechny pověry reálný základ. Na svých cestách se setkáte s čáry, hrozivými tvory a záhadami, ale svět řídí lidé a jejich pravidla, nikoliv mystické síly.

  • Hrdinové a jednotky můžete upravovat

Během postupu hrou můžete investovat získané zkušenosti do nejrůznějších stromů dovedností a nejrůznějších možností úprav svžch postav. K výběru je jedna ze tří hrdinských tříd: rytíře, mystika nebo baronku a jejich výzbroj. A poté již během postupu hrou rozvíjejte hrdinu a svoji armádu podle své chuti a stylu.

  • Rozsáhlá kampaň s více než 50 hodinami zábavy

Kampaň s osmi scénáři spolu s dvěma samostatnými scénáři s názvem The Masquerade a The Cursed Castle vám zaberou více než 50 hodin hry.

Doručení:
DO 24 HODIN
79 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 8 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Legends of Eisenwald - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 2 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: