XCOM: Enemy Within

PC (Steam)Platforma:
Strategie - TahovéŽánr:
Firaxis GamesVýrobce:
15. Ledna 2013Datum vydání:
Jazyk:

Opět znovu nakopete zelené zadky mimozemšťanům v rozšířeném pokračování XCOM Enemy Within. Hráč se opět postaví hrozbě nepřátelských mimozemšťanů, ale také lidským nepřátelům, kteří se snaží dostat k technologiím mimozemšťanů. Datadisk nabídne další možnosti, jak vylepšit své vojáky, prostředí i nepřátele.

VÍCE

XCOM: Enemy Within dodá hře velkou škálu nových schopností , upgradů a zbraní v boji proti novému nepříteli a cizí hrozby. Toto rozšíření přináší nové mapy a mise , nové taktické a strategické hry , a nový multiplayerový obsah poskytuje zcela nový zážitek z hraní tohoto pokračování.

Nové schopnosti pro vojáky: Vybudujte Genetics Lab, abyste vylepšili schopnosti svých jednotek pomocí speciálních bio implantátů do hrudníku, mozku, očí, kůže a nohou. Vybudováním Cybernetic Lab Vám umožní konstruovat mechanizovaný exoskeletální Kyberoblek (MEC). Nový MAC voják se bude moci specializovat v různých sférách a jeho oblek může být vylepšen specifickými zbraněmi jako jsou plamenomet, granátomet a další.

Vlastnosti hry :

  • Nové zbraně a vybavení – Dejte svým vojákům nově objevené zbraně..
  • Nové nepřátelské hrozby – Osvojte si novou taktiku , abyste mohl čelit hrozbám nových nepřátelských druhů ufonů .
  • Nový strategický zdroj – cenný nový cizí zdroj, známý jako Meld , byl objeven . Zajistěte ji na bitevním poli a použít ji opatrně zpět na základnu odemknout nový výzkum a upgrady .
  • Nové multiplayerové mapy, jednotky a schopnosti – Vytvořte si svůj vlastní specializovaný tým z velkého výběru schopností a pořažte svého soupeře v tahových bojích.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

1-4 | 5
VIDEA

XCOM: Enemy Within - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 20 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: