XCOM: Enemy Unknown Complete Pack

The X-Com Collection obsahuje

  • XCOM: Enemy Unknown
  • XCOM: Enemy Unknown – Elite Soldier Pack
  • XCOM: Enemy Unknown – Slingshot Pack
  • XCOM: Enemy Within

XCOM: Enemy Unknown

  • XCOM: Enemy Unknown klade rovnoměrný důraz na propracovanou strategii i na intenzivní taktický boj, zatímco hráče nechá řídit tajnou paramilitární organizaci zvanou XCOM. V roli velitele XCOMu se budou hráči bránit před děsivou globální invazí mimozemšťanů tím, že budou hospodařit se zdroji, vylepšovat technologie a dohlížet na bojové strategie a individuální taktiku jednotek. Původní X-COM vyšel roku 1993, přičemž je širokou veřejností považován za jednu z nejlepších her, jaké byly kdy vyrobeny, a nyní se chystá jeho přepracování pod taktovkou strategických expertů z Firaxis Games. XCOM: Enemy Unknown na tento odkaz navazuje skrze zcela nový invazní příběh, nepřátele a technologie, které budou sloužit k boji s mimozemšťany a k obraně Země. Hráči rozhodnou o osudu lidské rasy prostřednictvím zkoumání mimozemských technologií, budování a řízení plně akceschopné základny, plánování bojových misí a ovládání pohybu vojáků v bitvě.

XCOM: Enemy Within

  • XCOM: Enemy Within dodá hře velkou škálu nových schopností , upgradů a zbraní v boji proti novému nepříteli a cizí hrozby. Toto rozšíření přináší nové mapy a mise , nové taktické a strategické hry , a nový multiplayerový obsah poskytuje zcela nový zážitek z hraní tohoto pokračování.
  • Nové schopnosti pro vojáky: Vybudujte Genetics Lab, abyste vylepšili schopnosti svých jednotek pomocí speciálních bio implantátů do hrudníku, mozku, očí, kůže a nohou. Vybudováním Cybernetic Lab Vám umožní konstruovat mechanizovaný exoskeletální Kyberoblek (MEC). Nový MAC voják se bude moci specializovat v různých sférách a jeho oblek může být vylepšen specifickými zbraněmi jako jsou plamenomet, granátomet a další.
Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

XCOM: Enemy Unknown Complete Pack - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 25 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: