Crusader Kings II

Evropa se hroutí a je ve zmatku. Nyní je čas na to, abyste se stal důležitým ve světě Crusader Kings II. Budete muset rozšířit své země, zavést si nové a fungující zákony a jak jinak, než, bohatnout. Podaří se Vám vytvořit nejsilnější dynastii ?

VÍCE

Crusader Kings II: Konec Temných časů se možná blíží, ale v Evropě stále vládne chaos. Malicherná šlechta soupeří proti oslabeným králům, kteří se stále snaží prosazovat vládu nad svými roztříštěnými říšemi. Papež svolal křížovou výpravu, aby ochránil křesťany ve Svaté zemi, a to i přes to, že se odmítl vzdát kontroly nad jmenováním biskupů – a jejich bohatstvím.

Nastaly významné dny. Rozšiřte vaše panství a zabezpečte budoucnost vaší dynastie. Naplňte své truhlice, jmenujte si vazaly, skoncujte se zrádci a kacíři, prosaďte zákony a spolupracujte se stovkami šlechticů, z jichž každý má svoje problémy. Dobrý a spravedlivý pán vždy potřebuje přátele, kteří ho budou podporovat. Ale pozor, loajální vazalové se mohou rychle proměnit v nenávistné soupeře, někteří z nich zkrátka nejsou tak spolehliví, jak se zdají… Buďte na vše připraveni a zlepšujte si svou pověst, dokud si nebude celý svět šeptat vaše jméno v bezmezné úctě.

Máte to, co je potřeba, abyste se stali Křižáckým králem? Crusader Kings II se zabývá historickou etapou, která ovlivnila další vývoj celého světa, v herním zážitku mistrně vytvořeném přeborníky na skvělé strategické hry. Epická hra plná králů, intrik a trůnů vdechla život středověké Evropě.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Crusader Kings II - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 2 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: