Civilization: Beyond Earth

PC (Steam)Platforma:
Strategie - TahovéŽánr:
Firaxis GamesVýrobce:
23. Října 2014Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Držte se, protože tento herní titul je novým přírůstkem do rodiny civilizationů. Strategie, která nyní nese sci-fi příběh se tedy odehrává celý v budoucnosti. Budoucnost světa je nejistá a může se to kdykoli zvrtnout v konec, nicméně zbytek pozůstalého lidstva se snaží ztmelit. Vaším úkolem bude se zaměřit na technologie, které Vám pomohou se dostat nejen do vesmíru, ale také, abyste jej osídlili a začali tak nový start pro lidstvo.

VÍCE

Sid Meier’s Civili­zation: Beyond Earth posouvá vývoj lidské civilizace mnohem dál, než běžné hry série Civilization-sledovat budoucnost lidstva totiž budete přímo v cizím galaktickém světě. Poprvé v sérii budete mít možnost vést frakce rozděleny různými kulturami a vyvíjet nové civilizace, jež odrážejí jejich zvolen osud. Hra také nabízí řadu nových vylepšení v hratelnosti, mezi které patří nelineární technologický postup, hlouběji možnosti přizpůsobení frakcí av neposlední řadě také zcela nový mimozemský svět, který značně změní pohled na svět a identitu každé frakce.

Odstartujte nové dobrodružství -Vytvořte si vlastní kulturní identitu, vyberte si vůdce a sponzorů své expedice a postavte si vlastní kosmickou loď, shromážděte náklad a kolonistů pomocí řady rozhodnutí, která mají klíčový dopad na to, jak začnete fungovat na nové planetě.

Mimozemský svět -Prozkoumávejte výhody a nebezpečí nové planety plné nebezpečného terénu, tajemných zdrojů a nehostinných forem života, které se liší od těch na Zemi. Stavte základny, najděte starobylé mimozemské artefakty, zkroťte si nové formy života, postavte vzkvétající města a vytvořte obchodní možnosti, které lidem zajistí prosperitu.

Nová síť technologií -Odrážeje pokrok v neznámé budoucnosti, technologický pokrok nastává ve hře pomocí série nelineárních rozhodnutí, která ovlivňují vývoj lidstva. Technologická síť je organizována ve třech základních tématech, z nichž každá vyžaduje na výhru něco jiného.

Nový systém úkolů -Úkoly jsou spojeny s fikcí nové planety, a pomohou vám zorientovat se ve hře pomocí série bočních misí, které vám pomohou získat zdroje, vylepšit jednotky a naučit se pokračovat. Nová orbitální vrstva -Stavte a rozmísťujte nové vojenské jednotky a ekonomické a vědecké satelity, které nabízejí ofenzivní, defenzivní a podpůrné schopnosti přímo z oběžné dráhy.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

Civilization: Beyond Earth - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.8 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 8 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: