Civilization 5 Gods and Kings

PC (Steam)Platforma:
Strategie - TahovéŽánr:
2K GamesVýrobce:
22. Června 2012Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:
DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: Civilization 5

Pojďte se s námi vrátit časem až do velmi ranného věku. Civilization 5: Gods and Kings to dokáže a k tomu ještě se budete moci věnovat novým úkolům i globálnímu soupeření. Přijdete nyní i do styku nových typů městských států a dojde i na osvojení námořního a pozemního boje. Čeká na Vás 9 nových civilizací, 9 nových Divů světa, 3 původní scénáře, samozřejmě spojeno s novými jednotkami, technologiemi, budovami a mnohem více.

VÍCE

Datadisk k pátému dílu strategie Civilization přináší nové scénáře, civilizace, města a inovovaný soubojový systém, společně s tunou dalších novinek a dodatků. Rozšíření hráče vezme na cestu časem, během níž se budou věnovat plnění nových úkolů i globálnímu soupeření, přicházet do kontaktu s novými typy městských států a osvojovat si strhující nové systémy pozemního a námořního boje.

Sid Meier’s Civili­zation V: God & Kings s sebou hráče vezme na cestu časem, během níž se budou věnovat plnění nových úkolů i globálnímu soupeření, přicházet do kontaktu s novými typy městských států a osvojovat si strhující nové systémy pozemního a námořního boje. Devět nových civilizací; devět nových divů světa; tři původní scénáře; a množství nových jednotek, budov, technologií a zdrojů bylo rovněž přidáno, aby hráčům nabídlo ještě více způsobů, jak rozšířit své impérium při snaze o ovládnutí světa.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

VIDEA

Civilization 5 Gods and Kings - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.8 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 8 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: