Civilization 5 Brave New World

PC (Steam)Platforma:
Strategie - TahovéŽánr:
2K GamesVýrobce:
9. Července 2013Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:
DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: Civilization 5

Brave New World je v pořadí druhým velkým datadiskem ke hře Civilization, nyní v pořadí již pátý díl. Strategie, která rozhodně nesmí chybět ve sbírce her u fanoušků tohoto žánru. Opět se nacházíme v historickém pojetí této hry a následnému vývoji až do budoucnosti. Nejvýznamější úpravy se nyní v tomto datadisku dočkala kultura. Můžete například propojit archeologii s turistikou, to znamená, že vytvoříte díla, která budou mít vysokou navštěvovanost nebo třeba můžete vykopat starobylé artefakty starou stovky let.

VÍCE

Datadisk Brave New World se zaměřuje na mezinárodní obchod a diplomacii. Mezinárodní obchodní trasy pomohou zajistit prosperitu a šířit vlastní kulturu. Světový kongres umocní důležitost městských států rozhodováním o obchodních sankcích, limitech využívání zdrojů či jaderných zbraních. A samozřejmě, datadisk přináší hned 9 nových národů, 8 nových divů světa a 2 skvělé herní scénáře.

  • 9 nových národů s vlastními chrakteristikami, vůdci, jednotkami a budovami.
  • Obchodní trasy – s ekonomickým a věděckým pokrokem vzrůstá i počet obchodních tras. Zvolíte raději krátké a bezpečné trasy, nebo se odvážíte na delší cesty za vyššími zisky? Využijete obchod k šíření vlastní kultury a náboženství do ostatních států, nebo se zaměříte na vlastí impérium a zásobování jeho odlehlých částí?
  • Světový kongres – podtrhuje důležitost diplomacie a dobrých vzahů s městskými státy. Čekají vás důležitá hlasování o dějišti Světových her, sankcích vůči rebelským státům či limitům na využívání surovin či jaderného arsenálu.
  • Americká občanská válka – první z nových scénářů se zaměřuje právě na toto období amerických dějin a umožní hrát za Unii či Konfederaci.
  • Zápas o Afriku – druhý nový scénář ukazuje souboj koloniálních mocností o ovládnutí černého kontinentu a jeho skrytých bohatství.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
289 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 29 bodů

VIDEA

Civilization 5 Brave New World - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.8 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 8 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: