Civilization IV The Complete Edition

Civilization IV: The Complete Edition obsahuje :

  • Civilization IV
  • Civilization IV: Beyond the Sword
  • Civilization IV: Warlords
  • Civilization IV: Colonization

Začátek u této strategie je zcela jasný. Jste pod kůží vůdce, kterého si vyberete až z 26 a nacházíte se v době 4000 let před naším letopočtem a máte za úkol vybudovat nejmocnější říši na celém světě. Můžete to zdát jako lehký úkol, nicméně se musíte kulturně vzdělávat, abyste nezůstali, jako barbaři, atak s vyvíjením nových technologií postupujete dále. Civilization 4 také nabízí trénování vojska pro obranu a útok, no, vše, co k tomu patří. Nově je také předělání hry do 3D, přepracovaný systém boje, systém zdraví a přidání náboženství.

VÍCE

SID MEIER'S CIVILI­ZATION IV je jedinečná strategie, která hráči nabízí možnost vést vybraný národ od úsvitu lidstva až po období dobývání vesmíru a stát se největším vládcem všech dob.

Civilization IV je zbrusu nová hra postavená na novém 3D enginu, který umožňuje zoom z globálního pohledu na celou herní plochu až do pohledu na jedno město. Tvůrci navíc používají flexibilního XML a skriptovacího jazyka Python, což jim nejenom umožňuje provádět v systému snadné updaty a doslova čarovat s různými vychytávkami v uživatelském rozhraní, ale navíc to znamená ulehčení práce pro tvůrce modifikací. Jak XML, tak Python se totiž může naučit každý. A potenciální tvůrci modů už by měli začít, protože budou moci nejenom vytvářet vlastní světy, scénáře, jednotky, historické události a technologie, ale budou moci zasahovat i do fungování AI! Civilization IV nabídne hned v základu multiplayer včetně multiplayeru kooperativního. Právě pro multiplayer bude důležitý nový generátor map, který se postará o to, že všechny strany začnou za stejných podmínek..

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
369 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 37 bodů

VIDEA

Civilization IV The Complete Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.2 Ghz
RAM: 256 MB
Grafická karta: 64 MB
HDD: 1.7 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7
Jazyk: