XCOM Chimera Squad

XCOM: Chimera Squad přináší zcela nový příběh a tahový taktický soubojový zážitek do světa XCOM. Po letech nadvlády mimozemšťanů lidstvo vyhrálo válku o Zemi. Ale když vetřelci prchli z planety, nechali zde své bývalé vojáky. Nyní, pět let po událostech XCOM 2, lidé a mimozemšťani společně usilují o vytvoření civilizace plné spolupráce a koexistence.

Vítejte v City 31, v modelu mírového světa po invazi. Ne všichni obyvatelé Země ale mezidruhové spojenectví podporují. Četa Chimera, elitní jednotka lidských a mimozemských agentů, musí spolupracovat, aby zničila podzemní hrozby, které ženou město do chaosu.

Vaši agenti jsou jedineční: každý z nich je vybavený speciálními taktickými schopnostmi a do čety Chimera ho přivedla jiná motivace. Nasaďte vybrané členy týmu na průzkum a boj proti hrozbám, které prostupují čtvrti City 31. Proveďte četu Chimera novým zážitkem, který inovuje tahový odkaz XCOM a využívá strategii, týmovou práci a nový herní systém „prolomit a vyčistit“, díky kterému budete plnit cíle svých misí.

Budoucnost City 31 záleží jen na vás.

Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
99 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 10 bodů

VIDEA

XCOM Chimera Squad - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 GHz Quad Core
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 18 GB
Systém: Windows 7, 10
Jazyk: