Motorsport Manager

Pokud jste fanoušek motoristických sportů, přijdete si zde určitě na své a najdete zde své nadšené já. Motorsport Manager Vám představí velmi propracovaný manager, kde si najímáte závodníky, dále sestavujete například vozy a v neposlední řadě je Vaším úkolem se začlenit do dynamického světa těchto motoristických sportů. V případě účasti o mistrovský titul rozhodují každé detaily a jediná maličkost Vás může stát tento titul. Vylaďte tedy vozy, zpracujte plán, kterým se závodníci budou držet v průběhu závodu a doufejte v to, že Vaše plánování a managerské schopnosti jsou nejlepší.

VÍCE

Chcete-li se ucházet o mistrovský titul, nesmíte opomenout žádný detail. Rozhodnutí ve zlomku vteřiny na závodní dráze ve spojení s důkladně vypracovanými plány před závodem: na své cestě za unikátním vítězstvím nebo epickým selháním se setkáte se vším od výstavby a vyladění vozu po přípravu taktiky v den závodu.

Přestaňte přihlížet, začněte vyhrávat a ujměte se role manažera svého vlastního motoristického tý­mu.

SESTAVTE SI TÝM

Závodníci. Vaši závodníci jsou unikátní osobnostní typy, které v týmu vytvářejí dramatické napětí. Dostanete z nich to nejlepší s nekompromisní láskou nebo rukou kolem ramen?

Poloha, poloha, poloha. Poloha vašeho ústředí hraje v tomto celosvětovém sportu zcela zásadní roli. Někteří závodníci často jen těžko odolají nabídce z italského týmu…

Vyberte si správné lidi. Hledání neobroušených diamantů ve světě je mnohem uspokojivější, když najdete mladého mechanika, který vám ušetří cenné vteřiny v boxech.

OVLÁDNĚTE TECHNOLOGIE

Továrna. Sestavujte nová auta a díly od píky a následně během několika sezón vyviňte technologii, ze které vzejde dokonalý jízdní stroj.

Myslete dopředu. Rozhodujte o všech součástech, které půjdou do auta pro příští sezónu. Když to nepodceníte, budete při předsezónních testech v dokonalé pozici.

Pracujte na své odbornosti. Vylaďujte mechanickou stránku, případně dejte na doporučení svého týmu.

VYHRAJTE ZÁVOD

Závodní víkend. Udejte počáteční strategii v tréninku, kvalifikaci i v závodech – a upravte svou taktiku podle vývoje na trati.

Zvládněte mistrovsky zastávku v boxech. Zariskujte a udělejte rychlou zastávku v boxech, která vás může katapultovat před soupeře.

Systémy počasí. Dynamické počasí, které se mění podle hry. Zastavíte se v boxech pro pneumatiky do přechodných podmínek, nebo si co nejdéle necháte sliky?

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Motorsport Manager - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 3.20 GHz
RAM: 6 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 16 GB
Systém: Winodws 7, 8, 10
Jazyk: