Pro milovníky sportovních her a především pro pravé fanoušky basketu je tu zábava na měsíce a měsíce, protože se mohou vrhnout na nový díl NBA 2K18. Nejnovější přírůstek do rodiny NBA 2K her toho nabízí opravdu hodně a také skvělé herní změny. Můžete se těšit vyladěné ovládání, skvělou herní atmosféru, nové herní režimy, krásnou grafiku a v neposlední řadě na spoustu zábavy.

VÍCE

Nový NBA 2K18 nabízí především zajímavé herní režimy. Jako je režim Run the Neighborhood, kdy budete moci hrát dle svých představ, budovat si kariéru v herních zápasech NBA, dále je tu režim The Playground Park, který vám dá absolutní kontrolu nad ovládáním hřiště. Další vylepšení MyPLAYER vám umožní sledovat v žebříčku, jak se vám daří oproti ostatním hráčům NBA 2K18, dostanete možnost většího výběru postav a hráčů NBA než bylo v minulých dílech.

Budete si moci vytvořit vlastního hráče, se kterým uděláte díru do světa a to doslova. Díky funkci MyPLAYER si vytvoříte klidně hráče, který je vám hodně, ale hodně podobný. Pomocí mobilní aplikace MyNBA2K18 si můžete do hry naskenovat svoji tvář a tím pádem hrát sám za sebe. Nejlepší herní režim je Super Max, ve kterém s velice omezeným rozpočtem budete s ostatními hráči soutěžit v sezónním režimu. Vaše finance a možnosti budete muset rozdělit mezi 13 hráčů a při sestavování týmu budete muset hodně, ale uvažovat hodně strategicky. Každý zápas bude důležitý, jestli chcete uspět ve velké konkurenci.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
449 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 45 bodů

1-4 | 5
VIDEA

NBA 2K18 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.93 GHz i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 70 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: