Pro milovníky sportovních her a především pro pravé fanoušky basketu je tu zábava na měsíce a měsíce, protože se mohou vrhnout na nový díl NBA 2K18. Nejnovější přírůstek do rodiny NBA 2K her toho nabízí opravdu hodně a také skvělé herní změny. Můžete se těšit vyladěné ovládání, skvělou herní atmosféru, nové herní režimy, krásnou grafiku a v neposlední řadě na spoustu zábavy.

VÍCE

Nový NBA 2K18 nabízí především zajímavé herní režimy. Jako je režim Run the Neighborhood, kdy budete moci hrát dle svých představ, budovat si kariéru v herních zápasech NBA, dále je tu režim The Playground Park, který vám dá absolutní kontrolu nad ovládáním hřiště. Další vylepšení MyPLAYER vám umožní sledovat v žebříčku, jak se vám daří oproti ostatním hráčům NBA 2K18, dostanete možnost většího výběru postav a hráčů NBA než bylo v minulých dílech.

Budete si moci vytvořit vlastního hráče, se kterým uděláte díru do světa a to doslova. Díky funkci MyPLAYER si vytvoříte klidně hráče, který je vám hodně, ale hodně podobný. Pomocí mobilní aplikace MyNBA2K18 si můžete do hry naskenovat svoji tvář a tím pádem hrát sám za sebe. Nejlepší herní režim je Super Max, ve kterém s velice omezeným rozpočtem budete s ostatními hráči soutěžit v sezónním režimu. Vaše finance a možnosti budete muset rozdělit mezi 13 hráčů a při sestavování týmu budete muset hodně, ale uvažovat hodně strategicky. Každý zápas bude důležitý, jestli chcete uspět ve velké konkurenci.

 • RUN THE NEIGHBORHOOD

  Budoucnost režimů sportovní kariéry je tu a umožní vám hrát podle vašich vlastních představ. Budujte si kariéru v zápasech NBA, ovládněte hřiště v režimu The Playground Park, přidejte se na turné Pro-Am nebo si projděte obchody a další místa ve zcela novém otevřeném prostředí sousedství. Nové vylepšení MyPLAYER a systémy schvalování, náš dosud největší výběr postav, včetně hráčů NBA, a mnoho dalšího.

 • Cesta k 99

  Zastřešující hra, která odměňuje uživatele za zlepšení jejich celkového hodnocení MyPLAYER bez ohledu na to, které režimy se rozhodnou hrát. Jednotný systém odznaků napříč režimy Pro-Am, Park a kariérou v NBA režimu MyCAREER, kombinace vašich atributů, animací a odznaků definuje váš herní styl na vaší cestě k celkovému hodnocení 99.

 • Aktualizovaná tvorba hráče

  Vytvořte si MyPLAYER hráče podle svých představ, ať už si naskenujete svou tvář pomocí mobilní aplikace MyNBA2K18 nebo se odhodláte k vlastní tvorbě pomocí našich přednastavených možností. Účesy byly obohaceny o řadu nových variant a tělesná hmotnost a výška jsou nyní přesněji ztvárněny, aby vašemu MyPLAYER hráči zajistily unikátní vzhled.

 • MyTEAM

  Sbírejte karty hráče, na nichž najdete minulé i současné legendy NBA, a soutěžte v různých online a offline režimech.

 • Super Max

  Vytvořte tým s omezeným příjmem a soutěžte s ostatními uživateli podobných schopností v novém sezonním režimu. S omezenými financemi, které je třeba rozdělit mezi 13 hráčů, budete muset při výběru sestavy pro každé kolo postupovat strategicky. V každém kole vám budou na základě vašeho výkonu udělovány odměny, takže bude skutečně záležet na každé hře.

 • Balíček & play-off

  Zcela nový režim draftu vás postaví před výzvu sestavit nejlepší možný 5členný tým z balíčků, které před každým kolem otevřete. Bojujte s ostatními uživateli sestavenými týmy o postup, který vám zajistí lepší odměny. V režimu Balíčkem & play-off na vás v každém kole čeká nová sestava a nová zkušenost.

 • Rozpis výzev

  Odehrajte všech 30 naplánovaných her pro každý z 30 týmů NBA. Během plnění 900 unikátních výzev vytvořených podle plánu sezony NBA 2017–18 získávejte body a odměny MyTEAM.

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 5 HODIN
Běžná cena: 1 278 Kč
1 129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 113 bodů

1-4 | 5
VIDEA

NBA 2K18 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.93 GHz i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 70 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: