Portal Knights

V kostce řečeno je Portal Knights kooperativní sandboxová 3D akční RPG. Pakliže se vám líbil Minecraft, zkrátka se vám nemůže nelíbit ani tato jeho zajímavá alternativa, nakonec, považte sami…

Jak to tak chodí v nejlepší tradici RPG, i zde si vámi vybranou postavu (zatím tři povolání: magik, hraničář a bijec) budete trénovat akcí a konáním všelijakých hrdinských skutků v kouzelných náhodně generovaných 3D světech. Boje zde probíhají (a nakonec i veškerá akce, jako je třeba zkování meče či boj s nějakým tím monstrem) v reálném čase, které mají ve větším objemu velmi solidní nádech epiky a člověk si opravdu připadá jako hrdina.

VÍCE

Aby byla hra Portal Knights méně předvídatelná, rozhodli se do ní zařadit autoři i náhodné události, takže o těch vám více neřekneme, jelikož by se ztratilo kouzlo překvapení… Kreativní osoby ale určitě potěší i to, že se zde dá absolutně ze všech typů země dolovat nějaký ten typ suroviny (jenž pak promptně proměníte v nějaké zásoby či výzbroj).

Nic vám ale nebrání ani v tom, postavit si svůj vlastní dům a start se o něj (žádná levná a snadná záležitost…). Co se týče herních módů, tak zde vás Portal Knights překvapí v první řadě režimem pro až čtyři hráče kooperativně (popřípadě pro dva hráče jakoby na jedné obrazovce). Ve dvou se to proti nástrahám vaší nové země pochopitelně lépe táhne, o čtyřech osobách ani nemluvě – zvládnete pak i ty nejvíce drsné bitvy.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
229 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 23 bodů

VIDEA

Portal Knights - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 2 GB
Systém: Windows 7,8,10
Jazyk: