Mass Effect 3

PC (Origin)Platforma:
RPG hry - Ostatní RPGŽánr:
BioWareVýrobce:
6. Března 2012Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Pradávné mimozemské etnikum zahájila invazi, která s sebou nepřináší nic, než zkázu – ano, bavíme se nyní o hře Mass Effect 3. Země je obklopena těmito nestvůrami a jedině Vy můžete konec Zemi a zároveň její špatný osud vyvrátit. Jakou strategii při ochraně planety vymyslíte a jakým stylem budete bojovat je zcela na Vás.

Nový díl Mass Effect s číslem 3 završuje trilogii série Mass Efectu, která si dokázala vybudovat silnou základu fanoušků, a to oprávněně. Poslední díl trilogie nás zavede do mezigalaktické války, ve které jde o vše. Neznámý nepřítel se skrývá v hlubinách vesmíru, kde hibernuje několik tisíc let, a čeká na signál, aby započal svojí ničivou pouť.

VÍCE

Jedná se o nejvyspělejší rasu ve vesmíru, vše živé vyhlazuje a poté sklízí organiky i materiál. Po svém ničivém nájezdu se opět uchýlí do hlubin vesmíru a ke své hibernaci. Smrťáci, živoucí stroje, započali svojí tisíciletou pouť. Náhlý útok se jim tentokrát zcela nezdařil. Jejich invaze byla odhalena dříve, než se mohla zcela rozvinout a to díky kapitánovi Shepardovi. Dokázal se svojí posádkou zabránit prvnímu úderu, který měl vyřadit síť bran a zamezit rasám, aby si dokázaly navzájem pomoci. Smrťákovi se nepodařilo zničit centrálu. Na kapitána Sheparda čeká nejtěžší úkol v historii lidstva. Musí zabránit zničení Země a sjednotit všechny národy galaxie pod jednou vlajkou a poté vyrazit na Smrťáky. Poprvé ve známé historii se někomu podařilo úspěšně vzdorovat jejich moci. Nový díl přinese ještě napínavější a poutavější příběh než minulé dva díly. Bude nabitý nebezpečím, beznadějí, zradou i špetkou naděje. Nový RPG systém dává větší volnost ve vylepšování hráčské postavy, jak v nových schopnostech, tak i v rozvoji stávajících. RPG systému má nové schopnosti jako je hackování bojových sond v boji nebo používání nových psychických schopností. Nových schopností určitě naplno využijete a to díky tomu, že se dočkáme ještě více intenzivních bojů. Nejen že potkáme nové nepřátelé, ale také vývojáři z BioWar slibují, že bychom měli mít, co dočinění s bossy na které bychom měli vymýšlet různé taktiky.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

Mass Effect 3 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.8 Ghz Dual
RAM: 1 GB / 2 GB
Grafická karta: 256 MB Shader 3
HDD: 15 GB
Systém: Windows XP, Vista , 7
Jazyk: