Dolmen vrhá hráče do nepřátelského mimozemského světa známého jako Revion Prime. Vaším úkolem? Přineste zpět vzorky krystalu se zvláště jedinečnými vlastnostmi; tzv. „Dolmen“. Tyto krystaly jsou schopny umožnit interakci mezi realitami, revoluci ve zkoumání vesmíru a navždy změnit známý svět.

  • V Dolmenu budete s každou bitvou silnější!

Zažijte bohatý bojový systém s různými zbraněmi a pohyby, které máte k dispozici. Nativně přepínejte mezi bojem na blízko a na dálku, abyste překonali ty nejnáročnější nepřátele, které Revion Prime nabízí.

  • Energetický management je klíčem k vítězství v Dolmenu.

Energie se nepoužívá pouze pro zbraně na dálku, ale také pro aktivaci „Energetického režimu“. „Energetický režim“ naplní vaše zbraně na blízko s efekty stavu elementů, což vám umožní plně využít slabiny vašeho nepřítele.

  • Objevte tajemnou planetu

Zdevastovaný, temně krásný svět čeká na prozkoumání. Najdete všechna tajemství, která Revion Prime nabízí? Nebo vás tento krutý svět dotlačí na pokraj smrti?

  • Čeká výzva

Přežití je to poslední, co po vás tento svět chce. Uvidíte vymazanou svou časovou osu nebo překonáte výzvu, která na vás čeká?

  • Setkejte se s hroznými šéfy

Revion Prime nabízí nepřeberné množství příšerných příšerností, které otestují vaše schopnosti.

Doručení:
DO 24 HODIN
269 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 27 bodů

VIDEA

Dolmen - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Intel Core i5
RAM: 8 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 15 GB
Systém: Windows 10
Jazyk: