Rebuild 3 Gangs of Deadsville

PC (Steam)Platforma:
Strategie - BudovatelskéŽánr:
NorthwayVýrobce:
29. Května 2015Datum vydání:
Jazyk:

Je to už pěkných pár let, co zombií apokalypsa proměnila světová města na hřbitovy a postarala se pár přeživším o nejednu bezesnou noc. Nyní vás ale čeká výzva ještě větší: sesbírat tyto zbytky lidstva a znovu vystavět civilizaci, což provedete opětovným stavěním zřícených budov ve městě.

Rebuild 3 je hra na jednu stránku vážná, na druhou ale dost jí pomáhá i občasný místní černý humor. Je to titul, kde se hodně přemýšlí, jelikož vybrat správné místo pro určitou osobu, to není jen tak. A na vás bude i to, rozmyslet si, zda další budovy budou nemocnice, farmy, opevnění, domácnosti, … Přitom všem ale ještě budete muset myslet na odrážení nájezdů banditů, nemocí, hladu, šílenství, … A mrtví jsou ještě pořád v ulicích, hladovější, nežli kdy jindy…

VÍCE

Hra Rebuild 3: Gangs of Deadsville je strategickým titulem typu 4X, má navíc náhodné mapy a města, takže je pokaždé jiná. A rozdílní jsou i vaši přeživší – jejich dovednosti, vztahy a podobné věci vždy musíte optimálně využít. A o stejné věci se budou snažit i vaši konkurenti ve městě (a že ti nemusí být vždy přátelští asi nemusíme zdůrazňovat…)! Titul je samozřejmě hrou tahovou (dá se ovšem přepnout i na RTS, kdo si troufá) a má i kampaň. Velmi často pak něco bráníte nebo na něco útočíte.

Budete zde sbírat desítku surovin, používat pětici skillů, hrát třicet rozdílných misí v rámci tažení, zkoumat pětatřicet typů technologií a stavět padesátku budov. Trpěliví naleznou i jeden ze sedmdesáti typů vybavení. Třešničkou na herním dortu se pak jeví stovka osobnostních rysů, jaké mohou mít vaši přeživší a 200 kB textů jen v náhodných událostech.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
49 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 5 bodů

VIDEA

Rebuild 3 Gangs of Deadsville - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.6 GHz
RAM: 1 GB
HDD: 0,2 GB
Systém: Windows XP, Vista, 10
Jazyk: