Tahle cenami ověnčená střílečka z pohledu třetí osoby přináší strhující akční přestřelky na PC. Selenina náročná odysea přichází s řadou úžasných grafických a výkonnostních vylepšení, které z tvého dobrodružství učiní nezapomenutelný zážitek. Nechybí plnohodnotný zážitek ze hry Returnal™, včetně funkce pozastavení cyklu a fotografického či kooperativního režimu, stejně jako od prvního dne dostupná výzva Tower of Sisyphus. POZADÍ:

Po nouzovém přistání ve formujícím se světě se musí Selene vydat na cestu za svobodou skrz nehostinnou krajinu prastaré civilizace. V naprosté izolaci a o samotě musí zuby nehty bojovat o přežití. Znovu a znovu se jí to nedaří – a tak je nucená s každou svou smrtí svůj boj opakovat. Díky rychlým a neúprosným herním prvkům zjistíš, že spolu s planetou se s každým cyklem mění i předměty, které máš k dispozici. Každá nová smyčka tě konfrontuje s novými kombinacemi, jež tě postaví na hranici tvých možností, i novými souboji, které prověří tvé schopnosti strategického uvažování.

Temná krása rozpadajícího se světa všude kolem tebe je napěchována výbušnými překvapeními a oživena strhujícími vizuálními efekty. Od riskantních přestřelek s kulkami létajícími všude kolem přes hrozivé zvraty po průzkum rozmanitých prostředí. Čeká tě dobrodružství plné prozkoumávání, objevování i soubojů, během kterého narazíš na tajemství na každém kroku. Procedurální svět hry Returnal, navržený pro extrémní znovuhratelnost, tě pokaždé přiměje smést prach porážky ze tváře a s každým dalším znovuzrozením se vrhnout do neustále se měnících výzev. Kompletní zážitek na PC

Obsahuje podporu úspěchů, včetně nástroje pro sledování postupu ve hře. Součástí je rovněž pět grafických předvoleb a ukazatele výkonu ve hře, včetně počítadla FPS, ukazatele využití GPU a CPU a sledování latence. Vychutnej si oslnivý vizuální zážitek

Poměry stran 16:10, Ultrawide (21:9) a Super Ultrawide (32:9) nabízejí rozšířené zorné pole při průzkumu celého Atroposu – širší poměry stran nabízejí dodatečné možnosti při zobrazení filmových scén a uživatelského rozhraní. To vše ve strhujícím rozlišení 4K.1 Na vysoce výkonných PC tě hra ještě víc vtáhne do děje díky odrazům a stínům vytvořeným s využitím ray-tracingu, které přidávají zcela nové možnosti zpracování osvětlení – vše si můžeš navíc dle libosti přizpůsobit. K dispozici jsou také technologie pro zvýšení výkonu, například DLSS a NVIDIA NIS od společnosti NVIDIA a FSR2 od AMD.

1 Vyžaduje kompatibilní PC a zobrazovací zařízení. 2 Pokročilé grafické možnosti vyžadují kompatibilní PC a grafickou kartu. Poznej smyslovou nálož na vlastní kůži

Při hraní s ovladačem DualSense™ okusíš haptickou odezvu a dynamické efekty spouště.3 Případně si vyber myš s klávesnicí nebo jiné možnosti ovládání – vše s plně přizpůsobitelnými ovládacími prvky. Přidány byly také rozšířené možnosti přístupnosti, včetně alternativního záměrného kříže s informacemi o nabíjení nebo systém označování v kooperativním režimu. Těšit se můžeš i na podporu Dolby Atmos či možnost výběru typu podpory 3D zvuku.4 Všechny zvuky kolem sebe uslyšíš s dokonalou přesností, což zásadně ovlivní tvé vnímání prostředí a vylepší tvé reakce.

3 Plné využití funkcí herního ovladače vyžaduje kabelové připojení. 4 Režimy 3D zvuku vyžadují stereofonní sluchátka nebo kompatibilní reproduktory.

Doručení:
DO 24 HODIN
1 349 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 135 bodů

VIDEA

Returnal - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Intel Core i5-6400 / AMD Ryzen 5 1500X
RAM: 16 GB
Grafická karta: 6 GB
HDD: 60 GB
Systém: Windows 10
Jazyk: